Вітаю! Ви вже багато чого досягли. Найголовніше, не зупиняйтеся на цьому, завжди розвивайтеся, навчайтеся чогось нового, цікавого, великого та важливого. Завжди вирощуйте у собі все найкраще, бережіть рідних, близьких і ту теплоту та турботу, яку вони подарували вам.

З випускним, хлопці! Бажаємо вам після школи впевнено ступити у світ нових ідей, прагнень та можливостей. Не забувайте своїх вчителів, адже ми завжди будемо раді вас бачити і із задоволенням слухати розповіді про все, що відбувається у вашому житті. Доброї години, дорогі випускники. Нехай успіх вам супроводжує у всьому, нехай кожен день вам дарує сміх та радість. Удачі вам у пізнанні цікавих професій, гордих перемог, щасливих миттєвостей та вірних друзів у житті.

Дорогі наші діти, ми навчали вас усі ці роки і намагалися дати вам усі важливі, потрібні, цікаві знання. Ми вірили і віримо у ваш успіх і в самих вас. І сьогодні ми вітаємо вас із випускним та бажаємо доброго, рівного, вдалого шляху до своїх мрій. Прагніть, боріться і неодмінно перемагайте. Здоров’я вам, діти, бадьорості душі та любові серця. Нехай ваша юність буде найчудовішою і найпрекраснішою часом. Нехай вже завтра для вас відкриються нові ідеї та можливості.

Від імені педагогічного колективу хочемо побажати нашим випускникам успішного вступу до обраних навчальних закладів, здоров’я, виконання мрії, міцної дружби та широкої життєвої дороги.

Від імені всього колективу вчителів хочемо привітати наших учнів із випускним! Ця знаменна подія запам’ятається на все життя. Бажаємо вам, щоб перші кроки у доросле життя були легкими. Нехай вам щастить, а обраний шлях наповнює життя хорошими враженнями і масою можливостей. Розвивайтеся, не переставайте осягати нове, прагнете кращого. Успіхів вам та щастя!

Дорогі наші випускники! Як би не було шкода нам розлучатися з вами, але ми розуміємо, що ви вже дорослі, тому вам настав час рухатися в новий шлях. Бажаємо, щоб ваша дорога в житті була рівною, як злітна смуга, і щоб ви злетіли досить високо для того, щоб побачити, як гарний цей світ. Зі святом, дорогі наші дітки!

Дорогі наші діти, сьогодні ви залишаєте поріг цієї школи, покидаєте наші класи, але не наші серця. Ми намагалися вас навчати і давати вам необхідні знання, наставляти на вірну дорогу і допомагали добрими порадами. Тепер ви вирушаєте в самостійний шлях, і ми бажаємо вам великого успіху, вірної підтримки рідних, цілеспрямованості, миру та благополуччя. Нехай все у вас виходить, діти, хай стануть реальністю усі ваші мрії. Не забувайте своїх вчителів і зрідка зазирайте у гості до нас.

Сьогодні Випускний та колектив вчителів вітає вас із цією прекрасною подією! Щиро бажає величезних успіхів, проходження всіх вступних випробувань, відмінного розуміння чого ви хочете отримати від життя та досягнення всіх поставлених цілей!