Шановний директор, ось і дзвенить останній дзвінок, з випускним! За спиною нелегкий шлях шкільних буднів, вашого професійного внеску! Хочемо висловити глибоку подяку та побажати вам неймовірних сил, терпіння, міцного здоров’я! Нехай інші хлопці радують вас, а школа процвітає під вашим начальством!

Шановний директор. Ми з вами прожили велику кількість років, переходячи з класу в клас, рік у рік, пліч-о-пліч. Дякую за турботу, увагу, підтримку. За своєчасні настанови та повчання. Дякую за терпіння, яке Ви робили, коли ми робили помилки. Ваша турбота зміцнила нас і, йдучи у велике життя, ми Вам дякуємо за все, за все!

Дорогий директор нашої чудової та улюбленої школи, ми вітаємо Вас з нашим випускним та хочемо висловити Вам величезну подяку за ці чудові шкільні роки, за розуміння та доброту Вашого серця, за добру турботу та вірне наставництво для кожного з нас. Сьогодні ми хочемо побажати Вам довгих років такої ж успішної діяльності, неодмінних перемог у боротьбі за кожну ідею, а також здоров’я, удачі, чудового настрою та поваги у будь-якому колі людей.

Шановного директора вітаємо із випускним! Вже не перше покоління учнів закінчує школу і мчить життєвим шляхом. І хочеться побажати, щоб Ваші заслуги відображалися в успіхах та вдячності сотень молодих людей, які закінчили навчальний заклад під Вашим керівництвом. Радості Вам, здоров’я, достатку та великих досягнень!

Всезнаючий наш директор вітаємо тебе з Випускним! Побажати тобі хочеться плідності, результативності, креативності та прогресивності!

Ось і настав час випускного вечора! Попереду на випускників чекають яскраві зміни та відкриття, а їхніх батьків — переживання за своїх чад! Кожен із дітей хоче подякувати вчителям та класному керівнику за їх неоціненний внесок у навчання школярів. Але не можна не виділити директора школи, адже її внесок у підтримку та розвиток школи величезний! Бажаємо шановному директору чудового здоров’я та довголіття, сімейного благополуччя, професійних висот!

Зі святом! Бажаємо творчих перемог, правильних рішень та успіхів у кар’єрі. Нехай свято запам’ятається, а випуск залишиться у пам’яті, як зворушливий та добрий день, який приніс радість та посмішки. Нехай смутку не буде місця ні сьогодні, ні завтра, ніколи.

Дорогий директор, у випускний хочемо подякувати за строгість, справедливість та мудрість. Під вашим чуйним керівництвом діти були в обстановці, комфортній для здобуття знань та духовного зростання. Дякую за вашу працю! Успіхів вам та всім педагогам! Нехай ваші підопічні завжди досягають недосяжних висот!

Дивіться також