Вітаю із випускним! Ось і залишилося 11 років школи за плечима. Тепер на тебе чекає інше життя, в якому є місце для самостійних рішень, розумних вчинків і впевнених прагнень. Бажаю високо літати та постійно опинятися на вершинах чергових успіхів та досягнень. Бажаю ніколи не пошкодувати про зроблений вибір і постійно йти до заповітної мрії.

Нехай цей особливий день відчинить двері до нового ступеня у життя нашим дорогим випускникам. Зі святом, хлопці! Всього вам найкращого, цікавого, благотворного та чудового. Нехай успіх та результативність будуть вашими супутниками у житті.

Ось і настав наш Випускний! 11 років – як одна мить. Ми ніколи не забудемо все те, що відбувалося у стінах нашої улюбленої школи. Дякуємо всім нашим вчителям за знання, за віру в нас та любов. Завжди згадуватимемо Вас із теплом та повагою.

Для вас, випускники школи, настав важливий та пам’ятний захід — ваш випускний бал! Із закінченням шкільних років у вас починається нова смуга життя, де на вас чекають злети та падіння, нові перемоги та досягнення! Сьогодні тут присутні ваші батьки та близькі, які люблять вас, незважаючи ні на що. Наші випускники такі ошатні та щасливі, але водночас і сумні, адже важко покидати стіни рідної школи! Нам непросто вас відпускати, адже ви для нас стали такими рідними та дорогими! Нехай шкільний випускний запам’ятається вам довгі роки!

Ви стоїте на порозі цікавого та дорослого життя. Настав час зробити відповідальний крок та визначитися зі своїм майбутнім. Нехай ваші розумні та справедливі вчинки залишають шлейф гордості за прожиті у школі роки. Цінуйте та згадуйте тих людей, хто вклав у вас свою душу та серце, ваших вчителів!

Наші дорогі та чудові випускники, ви дійшли до фінішної позначки та змогли подолати всі перешкоди на шляху до повної середньої освіти. Вітаємо вас і хочемо побажати вибрати правильний подальший шлях, не знати розгубленості та розпачу, завжди знаходити підтримку у близьких людях та стрімко рухатися до своїх цілей та мрій.

Дорогі випускники, позаду у вас довгий і звивистий шлях, складні іспити та заліки, тести та контрольні. Ви впоралися з усіма випробуваннями. Попереду ще складніший і цікавіший шлях. На вас чекають найпрестижніші вищі навчальні заклади. Бажаємо вам озброїтися вірою у свої сили, надією на краще та оптимізмом. І нехай у вас все неодмінно вийде! Доброго шляху, одинадцятикласники!

Ось і лишився за спиною 11 клас! Нехай лише знання ніколи не залишаються, а завжди живуть у головах. Бажаємо життя успішного, доріг легень, а звершень найбільших. Нехай вийде все, що задумали легко та несподівано просто.