Вітаю із Випускним. Бажаю багато всього цікавого та чудового у старших класах. Бажаю вчитися з ентузіазмом та задоволенням. Бажаю, як і раніше, залишатися старанним учнем, веселою дитиною і допитливою людиною. Бажаю високих позначок, гарних вчителів, крутих пригод із друзями та величезного позитиву!

Випускники, вітаємо вас із переходом у середню ланку. Минулі 4 роки були для вас дуже пізнавальними та захоплюючими, а далі буде все ще цікавіше: нові вчителі, нові предмети. Бажаємо вам продуктивного навчання, відмінних буднів та вихідних.

Вітаємо вас, хлопці, з вашим першим шкільним випускним! Чотири класи позаду. Багаж ваших знань значно поповнився. Ви вмієте не тільки читати та писати, ви знаєте багато всього цікавого про нашу планету, про нашу природу, про наше життя. Кожен із вас досягнув багатьох успіхів. Ми бажаємо вам залишатися такими ж дружними, веселими та сміливими школярами, бажаємо добре вчитися, бажаємо не втрачати запалу та ентузіазму, бажаємо вірити у свої мрії, бажаємо яскраво та захоплююче проводити свій кожен день. Нехай школа для вас буде другом, нехай ваші знання завжди відкривають вам шлях до перемоги.

Дорогі хлопці, пройде зовсім небагато часу і Ви станете п’ятикласниками. Залишаючи початкову школу, прийміть наші побажання здоров’я, радості, успіхів у навчанні, спорті та громадському житті школи.

Дорогі наші випускники, вітаємо вас із закінченням 4 класу! Ви прийшли зовсім крихтами в перший клас, а стали дорослими та самостійними учнями. Ми бачимо у вас величезний потенціал, бажання зростати і розвиватися, ставати кращими, досягати неймовірних успіхів. Бажаємо вам нових горизонтів, цікавих захоплень, дружного колективу та багато сонячних днів!

Дорогі хлопці, щиро вітаю вас з успішним закінченням початкової школи! Ось і пролетіло вже аж чотири роки з того пам’ятного дня, коли нетямущими малюками ви вперше переступили шкільний поріг. З того часу ви виросли, здружилися, дізналися багато нового та захоплюючого. Ідіть сміливо вперед, будьте веселими та активними, допитливими та старанними. Та й побешкетувати теж іноді не заважає. Але у своєму новому, більш дорослому житті завжди згадуйте першу вчительку і найперші уроки, адже тут почалася ваша дорога до знань. Бажаю вам щастя!

Вітаємо вас, дорогі наші учні, із закінченням 4-го класу! Ви завершили важливу главу своєї початкової освіти. Нехай ваше майбутнє буде наповнене зростанням, навчанням та захоплюючими пригодами. Продовжуйте сяяти яскраво та прагнути до зірок! Молодці, випускники!

Милі діти, дорогі випускники 4 класу, ви великі молодці! Ви зуміли подолати перший значний бар’єр на шляху освіти. Хочеться вам усім побажати прийти до 5-го класу впевненими в собі та готовими до нових великих відкриттів хлопцями. Нехай люблячі батьки і вчителі, які розуміють, допоможуть впоратися з будь-якими перешкодами, що виникають на дорозі шкільного життя.