Сьогодні наш Випускний вечір і ми випускники хочемо сказати своїм батькам велике спасибі за допомогу, розуміння, підтримку, захист, кохання та опору! Бажаємо вам наші рідні міцного здоров’я, юнацького оптимізму, легкого життя та гордості за своїх дітей!

Дорогі батьки, сьогодні ваші діти стали дорослішими, дзвенить останній дзвінок! Хочемо подякувати вам за внесок, терпіння, підтримку! Нехай усі перемоги та успіхи стануть вашою гордістю, великою заслугою! Новий шлях буде легким, перспективним, життя гарне, а ми за вас безмежно раді!

Наші мили тата і мами, дякую за вашу підтримку! Успіхи і досягнення кожного з нас — адже заслуга улюблених батьків, які завжди бажали нам лише щастя, ставилися з розумінням до будь-якої ситуації і завжди допомагали своїм шибеникам. Будьте здорові, тата та мами, бережіть себе, а ми обіцяємо вас не підвести!

Дорогі батьки! Цей день важливий для вас не менше ніж для дітей. Відпускаючи синів та дочок у доросле життя, посміхайтеся. Пам’ятайте: вони любитимуть вас завжди!

Дорогі батьки! Дякую вам за нас, таких прекрасних, чуйних, працьовитих дітей. Хочемо побажати, щоб у кожній родині завжди панували доброта, спокій і світ, а ми завжди радуватимемо вас хорошим результатом у будь-якій справі, чесністю та новими планами на майбутнє.

Сьогодні наш випускний вечір. Ми прощаємося зі школою і хочемо подякувати нашим найулюбленішим і найвидатнішим батькам, які завжди надавали нам підтримку та допомогу, всіляко розуміли нас і підбадьорювали. Дякую вам, дорогі батьки. Ми вам бажаємо бути завжди здоровими та молодими, коханими та щасливими, успішними та веселими, добрими та чуйними. Ви завжди для нас будете найкращими.

У наш випускний вечір ми щиро хочемо сказати спасибі нашим чудовим та дорогим батькам, дякую за щасливе дитинство та теплі спогади, за добру допомогу та постійну підтримку, за вірні поради та міцне кохання. Рідні наші, будьте завжди здорові, щасливі та успішні у всьому.

Шановні батьки, вітаю вас із випускним ваших дітей. Бажаю бути вірною опорою та підтримкою для хлопців. Бажаю впевнено долати будь-які життєві труднощі та пишатися своїми дітьми, адже ви зуміли виховати гідних людей, наших сміливих та гарних випускників. То хай їм у житті щастить. Нехай вони будуть щасливі.