ДоньціДругуДружиніКолегамКороткіКоханійКоханомуМаміПодрузіПрикольніСестріСинуЧоловіку

Мила моя мамо! Вітаю тебе із Днем святого Валентина! Бажаю тобі моя рідна, щоб він тобі приніс багато радісних миттєвостей, приємних хвилин, захоплення та любові. Бажаю тобі моя дорога мамуля, бути коханою та кохати, щастя всім навколо дарувати.

Від тебе я завжди на захват. Ти – та сама дівчина мрії, про яку я мріяв колись, не вірячи в існування такого дива. Сьогодні хочу привітати наше кохання з чудовим святом, побажати тобі бути такою ж прекрасною, чарівною, чарівною та милою. А я зроблю все, щоб ти була щасливою. З днем ​​закоханих, скарб мій!

Бажаю любові та щирості, ніжності та ласки, пристрасті та насолоди.

Кохана, хочу привітати тебе з днем ​​закоханих та висловити найщирішу вдячність за все, що ти робиш. Тільки дивлячись у твої очі, хочеться радіти життю, тримаючи тебе за руку – вірити в майбутнє, обіймаючи тебе – відчувати силу нашої любові.

З Днем святого Валентина, мила донечка. Бажаю бути міцно коханою та всім серцем любити, бажаю щирої ніжності у рідних обіймах та радісних посмішок. Нехай доля твоя буде щедра на добрі подарунки та сюрпризи, нехай твоя кохана людина цінує тебе і тобою дорожить.

Друг, зі святом! Нехай любов буде завжди найщирішою, щоб не знав ти інший. Бажаю затишних обіймів, гарячих зізнань та щирих поглядів. Нехай святий Валентин буде твоїм талісманом.

Щасливих побачень, солодких очікувань, ніякого стресу, а лише спокусливого голосу і красивого преса.

Сьогодні день святого Валентина, день закоханих! Моя дівчинка, найулюбленіша і найбажаніша, вітаю тебе! Хочу зізнатися тобі у своїх почуттях – я тебе кохаю! Ти моє натхнення, моя муза та душевний друг. Люблю кожен твій сантиметр, ціную твою турботу, увагу та тепло. Будь зі мною вічність? !

Дивіться також