Від тебе я завжди на захват. Ти – та сама дівчина мрії, про яку я мріяв колись, не вірячи в існування такого дива. Сьогодні хочу привітати наше кохання з чудовим святом, побажати тобі бути такою ж прекрасною, чарівною, чарівною та милою. А я зроблю все, щоб ти була щасливою. З днем ​​закоханих, скарб мій!

Кохана, хочу привітати тебе з днем ​​закоханих та висловити найщирішу вдячність за все, що ти робиш. Тільки дивлячись у твої очі, хочеться радіти життю, тримаючи тебе за руку – вірити в майбутнє, обіймаючи тебе – відчувати силу нашої любові.

Сьогодні день святого Валентина, день закоханих! Моя дівчинка, найулюбленіша і найбажаніша, вітаю тебе! Хочу зізнатися тобі у своїх почуттях – я тебе кохаю! Ти моє натхнення, моя муза та душевний друг. Люблю кожен твій сантиметр, ціную твою турботу, увагу та тепло. Будь зі мною вічність? !

З Днем святого Валентина, моя кохана. Бажаю палати і горіти яскравою зіркою від мого кохання, літати в хмарах солодких мрій і відчувати щастя реальності поряд зі мною. Я тебе дуже люблю і завжди буду тобі твоїм чарівником, романтиком, бруталом, небезпечним чоловіком і хлопчиком-паїнькою. Нехай наша любов живе вічно і з кожним днем ​​дарує нам нові неймовірні і неземні почуття.

Кохана, я вітаю тебе із Днем святого Валентина. Бажаю, щоб наше кохання завжди могло подолати будь-яку гору та перешкоду на спільному шляху. Мила, будь для мене завжди чарівною казкою і сонячною мрією, а я завжди залишусь для тебе твоїм героєм, який вірно зберігає спокій і щастя твого серця.

Кохана, з Днем святого Валентина! У моїх очах можна побачити відбиток моїх почуттів. Очі сяють і блищать, коли тебе бачать. Уява малює насолоду зустрічі. Вогонь пристрасті спалахує від однієї думки про тебе. Серце задихається у розлуці. Ти сліпуча, чарівна, прекрасна. Дякую за те, що даруєш світло, тепло та доброту. Полонений красою, усмішкою, грацією, розумом. Готовий підкорити весь світ і покласти до твоїх ніг. Зі святом!

Сонечко, вітаю тебе з днем ​​усіх закоханих! Обіцяю бути твоєю опорою та підтримкою, дарувати любов та турботу, щодня носити на руках та просто робити щасливою. З величезним коханням, твоя друга половинка.

З Днем святого Валентина, моя кохана! Щасливі бачити і чути тебе завжди. Бажаю, щоб твої очі сяяли, щоб ти була щаслива зі мною. Люблю тільки тебе!

Дивіться також