Друг, зі святом! Нехай любов буде завжди найщирішою, щоб не знав ти інший. Бажаю затишних обіймів, гарячих зізнань та щирих поглядів. Нехай святий Валентин буде твоїм талісманом.

Дружино, вітаю тебе з Днем усіх закоханих! Бажаю величезного кохання та нескінченного щастя. Нехай щодня буде, як свято: веселе, що запам’ятовується, з яскравими емоціями та сміхом. Бажаю тобі завжди бути оповитою увагою та турботою. З Днем Святого Валентина!

Мого чудового друга поспішаю привітати з Днем закоханих! Хочу бачити тебе щасливим! Бажаю тобі зустріти свою єдину, щоб у взаємному сильному почутті ти відчував себе натхненним і готовим на все. Обіймів тобі, ніжності, уваги, турботи, щирості. Нехай чари люблячого серця дарує спокій і умиротворення!

Сьогодні день кохання, я вітаю тебе зі святом, ти мій друг і я бажаю тобі любити свою обраницю так само, як ти можеш дружити, а це ти вмієш, отримати кохання у відповідь і бути щасливим у цьому, ну а дружба вона, як відомо , Не іржавіє!

З Днем святого Валентина, любий мій друже. Бажаю тобі бути героєм-коханцем і чоловіком свого слова для коханої жінки, бажаю, щоб твоя половинка оточувала тебе турботою, ніжністю, любов’ю з кожним днем, бажаю ніколи не втомлюватися від кохання і відчувати себе щасливою людиною від цього прекрасного і світлого почуття.

У прекрасний день святого Валентина, бажаю всім звичайно ж безмежного, взаємного і всепоглинаючого кохання. Нехай це неземне почуття несподівано увійде у ваше життя, принісши з собою щастя, заспокоєння, блаженство, добро, удачу і осяє її яскравим світлом. Любіть один одного не забуваючи щодня нагадувати, як багато означає для вас ваша друга половина.

З Днем Святого Валентина! Бажаю щастя, добра та миру. Бажаю, щоб тобі щастило, щоб життя було яскравим, робота — коханою. Щоб ти зустрів свою половинку, зумів підкорити і з нею жити в коханні та достатку.

Мій любий друже, привітаю тебе з Днем святого Валентина. Бажаю щиро вірити в кохання та постійно насолоджуватися нею. Нехай у твоєму житті не буде місця сваркам з коханою людиною, нехай у ваших стосунках завжди панує порозуміння, довіра та взаємне бажання дарувати один одному радість.