З Днем святого Валентина, дорогі мої та улюблені колеги! Бажаю, щоб все, що ви маєте в житті, було для вас улюбленим: улюблений будинок, улюблена робота, улюблена сім’я, улюблені захоплення, улюблена їжа. Бажаю ніколи не відчувати самотності. Бажаю завжди знаходити час для романтичних пригод. Будьте щасливі та кохані. Живіть на втіху і не мовчите про свої почуття.

З днем ​​святого Валентина, дорогі та улюблені колеги! Бажаю величезного щастя, всесвітнього кохання та виконання найзаповітніших бажань.

Шановні та дорогі мої колеги! Вітаю вас із Днем святого Валентина! Хочеться побажати вам, щоб цей святковий день приніс кожному з вас своє особисте довгоочікуване диво, казковий настрій і чарівні враження. А любов, щастя та удача назавжди стали вашими життєвими супутниками.

Колеги! Вітаю вас із Днем Святого Валентина не заради галочки, а тільки тому, що ви і справді мої улюблені колеги. Сподіваюся, наші почуття взаємні та чисті, хоч і нерідко ми зізнаємось у них тільки на корпоративах, коли всі ми трохи розпалені та розкуті. Пропоную всім нам урочисто обмінятися валентинками і освідчуватися один одному в коханні якнайчастіше. З Днем усіх закоханих вас, кохані колеги!

Дорогі мої друзі, улюблені колеги, я вітаю вас із Днем святого Валентина! Нехай ваша любов вас окрилює і надихає, нехай ваші серця відчувають лише ніжні та щирі почуття, щастя та радість. Усім кохання, душевного тепла, порозуміння з іншими половинками та великої удачі!

Нехай святий Валентин розщедриться і принесе неймовірне кохання тим, хто через помилкову випадковість все ще самотній. А тим, хто вже має, подарує чудовий день разом зі своєю половинкою. Закохуйтеся, любіть, використовуйте свої крила за призначенням і якнайчастіше. З Днем закоханих!

Дорогі мої, улюблені колеги, я вітаю вас із Днем святого Валентина. Бажаю вам прокидатися з поцілунками другої половинки, бажаю щодня проводити в оточенні людей, які люблять, бажаю любити і сім’ю, і роботу, і себе, і все своє життя!

Шановні колеги, я хочу привітати вас із Днем святого Валентина! Це чудова нагода привітати свої другі половинки з днем ​​закоханих та порадувати їх приємними сюрпризами. Нехай кожен матиме вірний і надійний тил, який пройде з вами і вогонь, і воду, і мідні труби. Бережіть своїх коханих і ніколи їх не зраджуйте.