Подруго, з днем ​​закоханих! Бажаю зустріти те саме кохання, від якого паморочиться голова і метелики літатиме в животі. Відкрийся цьому світу, впусти в себе це почуття. Будь грамотна в цьому питанні та обережна, надто багато викрадачів сердець розлучилося у світі. А твоє має потрапити лише у добрі руки.

Подружко, вітаю тебе з днем ​​святого Валентина! Бажаю тобі величезного і світлого, чистого і взаємного кохання! Нехай щирість і чуйність, розуміння та підтримка, спокій та затишок будуть у твоїх стосунках. Насолоджуйся життям, радуйся і будь завжди в центрі уваги!

Дорога моя подружка! Бажаю тобі у прекрасне свято день святого Валентина бути ще на трішки коханою, на трішки багатшою, на трішки щасливішою і тоді прийде повне відчуття щастя!

Подружко моя мила, вітаю тебе з Днем святого Валентина. Будь щиро кохана, неймовірно щаслива, ніжна, весела, красива, успішна, добра та чудова. Бажаю тобі світлих почуттів у стосунках та безперечних відчуттів радості.

Нехай усе, чим тебе здивує кохана людина сьогодні, відбувається тепер з тобою щодня. І нехай щодня тебе оточують кохання, щастя, захоплення та захоплення. Молодості та запалу твоїй посмішці. Сердечно вітаю із сердечним святом, з днем ​​святого Валентина!

Вітаю із Днем святого Валентина! Бажаю, щоб викрадач твого серця був справжнім лицарем, захищав, оберігав та давав відчути себе жінкою. Нехай любов дарує тобі лише позитивні емоції, щирі почуття, безцінні спогади та моменти справжнього щастя!

Із Днем святого Валентина тебе, подруго! Завжди відчувай кохання. Бажаю, щоб тобою захоплювалися, щоб цінували кожен твій ніжний погляд і твою чарівну посмішку. Будь найулюбленішою і єдиною, моя принцеса!

Зі святом, подруго! Бажаю свою любов завжди в серці носити, щоб ніхто не наважився скористатися нею, образити чи розтоптати. Нехай серце і душа зігріваються від цього чудового почуття. Вітаю!