У рожевих серцях лютого є мила наївна романтика. Вони здатні розтопити будь-який сніг своєю теплотою та нагадати про головне. Ти й сама це знаєш, моя люба дружина. І світ стане тобі солодким, як коробка цукерок, і радісним як свято. Стань справжньою королевою моєї любові та всього життя! Обіймаючи та вітаючи тебе з днем ​​святого Валентина, бажаю лише одного — нехай наше подружжя завжди буде освітлене сяйвом нашого сімейного роману. Хай холод біжить від нас! Величезного щастя тобі!

Ненаглядна моя дружина вітаю тебе з чудовим святом кохання з Днем святого Валентина! Нехай цей день принесе тобі здійснення надій, збування бажань та надію на найкращі дні, які попереду.

Моя вірна супутниця, найдостойніша і найпрекрасніша, з днем ​​закоханих! Нехай мої почуття будуть доведені, як лицар я готовий рятувати тебе знову і знову. Улюблена дружина, ти повноправний мешканець у моєму серці, і це назавжди!

Моє кохання, моє єдине, моя дружина! Ти найдорожче, що я маю, мій безцінний подарунок долі. Вітаю тебе із Днем святого Валентина! І хочу зізнатися – я закоханий у тебе! Ти чудова, моє щастя! Хочу, щоб наше кохання тривало вічність!

Дружина, моя любов до тебе не знає меж, я тону в тобі і насолоджуюся, твій аромат зводить мене сума. Я шалено щасливий, що саме ти сказала мені «так», цієї секунди я став найщасливішою на Землі людиною. Зі святом!

Сонечко моє, тепле і ласкаве, День святого Валентина — чудове свято для того, щоб вкотре сказати тобі спасибі за все те кохання, яке ти даруєш мені щодня. Немає більшого для мене щастя, ніж бачити твою посмішку вранці, ловити на собі погляд твоїх очей вдень і засинати з тобою обіймати ввечері. Так залишайся завжди такою ніжною і відданою, і нехай наша любов ніколи не пізнає образ і розчарування.

Вітаю тебе моя ніжна, моя найкраща, найрідніша та найулюбленіша! Нехай кожну мить твого дня буде щасливим і зігрітим добром і любов’ю. Нехай кожна твоя ніч буде спокійною та наповненою яскравими снами. Ніколи не турбуйся і не засмучуйся, я завжди буду поруч і завжди вкрию тебе від бід. З Днем святого Валентина, моя найкраща дружина у світі!

Моя улюблена дружина, вітаю тебе з Днем святого Валентина! Цього милого свята хочу зайвий раз зізнатися у своєму коханні. Люблю тебе з кожним роком все сильніше, захоплююсь тобою і дуже ціную. Дякую, що робиш наше життя затишніше, яскравіше та насиченіше!

Дивіться також