З Днем Українського Кіно всіх поціновувачів нашого кінематографу! Це важливий день, який нагадує нам про те, що хороші фільми вміють знімати не тільки за кордоном, наше кіно теж досить цікаве, якісне і, звісно, ​​близьке нам за духом.

З днем ​​кіно — вітаю, бажаю зняти свій найкращий фільм, а потім ще один, і ще, і щоб твоє ім’я було набагато відоміше за Спілберга чи Хічкока!

Вітаю із Днем українського кіно. Бажаю щодня проживати, як у гарному доброму фільмі зі щасливим кінцем, тільки щоб у твоєму житті кінця веселої та дивовижної історії не було. Бажаю щирих емоцій, насичених почуттів, наснаги та гармонії від кожного сюжету, від кожного епізоду української кінокартини.

Із Днем українського кіно. Бажаю щоразу занурюватись у дивовижний світ подій, почуттів, емоцій, бажаю жодної хвилини не нудьгувати за кінокартиною, бажаю у кожному переглянутому фільмі українського кіномистецтва знаходити свою надію, свою мрію, своє натхнення.

День українського кіно — національне професійне свято, яке відзначається в Україні щороку другої суботи вересня. День українського кіно – встановлений Указом Президента № 52/96 від 12 січня 1996 року та відзначається щорічно у другу суботу вересня. Перша українська кінозйомка відбулася у вересні 1896 року у Харкові, де фотограф Альфред Федецький зняв кілька хронікальних сюжетів.

Скільки талановитих акторів, режисерів та операторів налічує вітчизняний кінематограф. Українські кінострічки з року в рік стають лауреатами різних премій та здобувають світове визнання. Нехай фінансування нашого кіно буде безперебійним, а талант акторів не закінчується.

Сьогодні у другу суботу вересня ми святкуємо день українського кіно. Адже саме суботнього вечора так приємно подивитися цікавий, видовищний фільм. Це можливість ми маємо завдяки творчим зусиллям талановитих режисерів, чудових акторів, чудових художників. Вітаємо всіх вас, люди таких найцікавіших професій, із днем ​​кіно!

Дивіться також