КороткіУ відставці

Вітаю з Днем моряка-підводника і бажаю бути справжнім морським дияволом для ворога, під водою почуватися впевненою рибою, у житті дружити з удачею, для країни бути героєм, а для сім’ї — коханою та турботливою людиною. Міцного здоров’я, вдачі, сил і дружби теж міцною.

Вітаю із Днем моряка-підводника! Ваша робота і небезпечна і важка, бажаю вам сильного характеру, працьовитості та завзятості, швидкого просування кар’єрними сходами!

Ми пишаємося вами, моряки-підводники, вашої сміливості, спритності та любові до водних просторів може позаздрити кожен. Нехай удача вас любить і не покидає.

З Днем моряка-підводника! Успіхів у всьому, міцного здоров’я, любові близьких, тепла та сім футів під кілем!

Вітаємо вас із професійним святом! Ми пишаємося моряками-підводниками своєї країни та бажаємо всім спокійної служби.

Є особлива професія: стояти на сторожі кордонів нашої країни, які приховані під товщею водою. Ці люди несуть службу у важких умовах, коли вони відірвані як від будинку, а й від сонця. Величезного здоров’я вам, бадьорості та невичерпної енергії. Завжди знати, що день повернення з глибини обов’язково настане.

Вітаю, шановні підводники, із професійним святом. Нехай радість кожного прибуття додому вас надихає на нові подорожі, нехай ваша закоханість у морські простори дозволяє відчути всю красу вашої діяльності, як би небезпечна і складна вона не була!

З Днем моряка-підводника! Бажаю вам бути сміливими та мужніми, відважними, сильними та витривалими. Здоров’я вам та удачі!