ЖінціКолегамОфіційніПартнерамПрикольні

З Днем металурга. Бажаю мощі в м’язах, сили в тілі, розуму в голові, краси в душі, майстерності в роботі, успіхів у діяльності, удачі у житті. І нехай план завжди перевиконується, нехай твоє серце палає від кохання, як загартовується сталь.

Шановні партнери, вітаю вас із Днем металурга. Бажаю злагодженої, безперешкодної, організованої, плідної та успішної діяльності без будь-яких затримок, витрат та проблем. Нехай нам підкоряються будь-які закони металургії, нехай на нас з вами чекає лише процвітання, розвиток та пошана!

Вітаю із Днем металурга! Залізного здоров’я, щоб вистачало на шляхетну працю та професійне піднесення! Сталевої витримки, сили, відваги! Нехай завдання будуть легкими, робота радує, результат гідно цінується!

Вітаю з Днем металурга і щиро бажаю з рук не випускати удачі, з серця не відпускати кохання. Нехай твоєю майстерністю та талантом живе техніка та розквітає краса цього світу, нехай чудовими ідеями та щасливими випадковостями радує тебе щодня життя.

Шановний наш металург, вітаємо тебе з професійним святом! Побажати хочемо пишатися своєю професією, бути найкращим у своєму профілі, лідирувати за всіма параметрами та крокувати кар’єрними сходами тільки вгору!

З професійним святом усіх, хто працює із металом! Нехай ваша нелегка праця приносить добрі результати! Будьте такими ж сильними, відважними та вмілими.

Сьогодні хочеться подякувати металургам за плоди їхньої праці, якими ми користуємося у своєму повсякденному житті. Вітаємо всіх, хто видобуває руду та плавить залізо! Бажаємо їм добре відпочити у день професійного свята!

З Днем металурга, дорогі колеги. Про нас не знімуть крутий фільм, про нас не напишуть в історії світу, але ми з вами — герої, які чесно та славно працюють на благо країни та суспільства. Бажаю всім міцного, як металу, здоров’я. Залишайтеся завжди міцними, рішучими, сміливими, наполегливими та невтомними людьми! Нашому гарту можна тільки позаздрити. У нас є сила духу та мудрість душі. Залишилось побажати нам, колеги, благополуччя, любові та миру!