У День металурга, нехай не буде на роботі спекотно, щоб втома не тягла ношею, а щастя завжди поряд було. Бажаємо залишатися завжди поруч із близькими, серцю дорогими та найважливішими в житті людьми.

Із Днем металурга! Дякую за вашу працю! Бажаємо вам бадьорого настрою, величезного щастя, блискучих результатів у роботі та усіляких благ! Нехай гроші та слава стануть вашими вічними супутниками!

Усіх професіоналів із Днем металурга! Нехай холодним як метал завжди залишається розум, але ніколи не відчуватиме холоду серце. Бажаємо Вам, щоб робота не втомлювала, а все, що робите, виходило легко та просто. Здоров’я, сили, терпіння!

Металурги, зі святом! У ваш день нехай буде життя в єдину картину. Де буде щастя та радість. Нехай важка робота не забирає сил, а робить міцнішим, сильнішим і впевненішим у собі.

Із Днем металурга! Бажаємо душевного комфорту, сімейного затишку, розуміння та підтримки з боку колег та рідних, благополуччя та усіляких успіхів!

З днем ​​металурга, друзі! Нехай завжди світить яскраве сонце над головою і зігріває своїми променями. Бажаю ніколи не сумніватися у своїй значущості та бути здоровими завжди!

У День металурга бажаємо не зустрічатися з небезпеками, щоб на роботі не було спекотно, а вдома чекали кохання та міцні обійми. Дякую за працю та професію, що вибрали і слідуєте їй. Нехай все вдається, а здоров’я буде як метал міцним.

Товариші, вітаю із днем ​​металурга! Бажаю бути міцними і здоровими, старанними терплячими, а також вирішувати всі проблеми з легкістю!

Дивіться також