І ось уже близько 10 років професіонали-меблярі у другі вихідні червня відзначають своє свято ― День мебляра. Це поки що неофіційне професійне свято.

Вітаю з Днем мебляра та побажати хочу постійного натхнення, творчих ідей, бравого підходу до роботи, чудового виконання, доброго успіху, незламного успіху, відмінної репутації, міцного здоров’я та щасливого життя.

Вітаю з Днем мебляра. Бажаю точності у вимірах, креативу у всіх ідеях, кмітливості у непередбачених ситуаціях та стовідсоткового успіху у твоїй цікавій діяльності. Нехай твої шедеври прикрашають будинки, квартири та інші приміщення. Нехай твої таланти ніколи не пропадають задарма. Бажаю міцних сил, здоров’я та творчої наснаги.

Вітаю з Днем мебляра та хочу побажати точних вимірів, спритності рук, чудової майстерності та великих замовлень. Нехай все і завжди виходить з першого разу, нехай діяльність приносить високий достаток та задоволеність душі. Нехай кожен день життя виключає будь-які помилки і обіцяє стовідсотковий успіх.

Вітаю з Днем мебляра! У цей чудовий день бажаю точності, спритності, майстерності та чаклунства. Нехай улюблена справа дарує радість, достаток та бажання розвиватися! Нехай шириться про вас слава, зростає потік клієнтів і збільшуються прибутки! Процвітання вам!

Неможливо уявити наші житла без меблів. А значить, твоя професія мебляра одна з найпотрібніших, найважливіших. У твоє свято, мій друже, хочеться сказати: нехай робота завжди буде тобі не в тягар, а результати твоєї праці приносять радість їхнім власникам!

З Днем мебляра. Бажаю бути поза конкуренцією у улюбленій сфері діяльності, бажаю з кожним предметом інтер’єру радувати клієнтів унікальним стилем, шикарним взірцем. Успіхів у роботі, а також натхнення та креативу. І нехай щодня буде не лише плідним, а й щасливим.

З днем ​​мебляра! Нехай у житті все складається так само точно, як у роботі. Нехай краса оточує всюди і робить життя комфортним та успішним. Нехай у небі світить сонце, а в душі співають птахи. Вітаю!

Дивіться також