Вітаю із Васильєвим днем. Як зустрінеш рік, так житимеш і будеш у ньому. А зустріти цей рік я бажаю весело, радісно, ​​красиво, ситно та щасливо. Нехай У день Васильєв спалений сніп сіна спалить усі біди та смутку, нехай смачна трапеза на столі наповнить усю сім’ю силами та здоров’ям. Бажаю миру та достатку, кохання солодкого та удачі.

Вітаю із Васильєвим днем. Від душі хочу побажати ошатного, ситного, веселого, доброго, радісного, красивого, довгого, щасливого життя. Нехай на душі завжди буде свято, нехай у домі буде достаток і затишок, нехай у сім’ї панує лад і любов, нехай цей день вимете з двору все лихе і намете все гаразд.

У Васильєв день від душі бажаю благодаті в домі і достатку, миру в сім’ї та любові, щедрих посівів і смачних пирогів, великої кількості на столі та доброти в душі, незгасної надії та безперечного щастя, добрих людей на шляху та світлої удачі.

Васильєв день я бажаю вам відсвяткувати у колі найближчих людей, впускаючи колядників і обмінюючись добрими побажаннями! Хай будинок пахне і процвітає, сім’я буде міцною та дружною, а кохання всіх зігріває!

Від душі у Васильєв день бажаю славної радості та щирого кохання, життя без метушні та смутку, нестримної удачі та везіння, світлого щастя та доброго натхнення. Нехай будинок заповнить благо і веселощі, нехай все погане з двору понесе хуртовиною.

У Васильєв день від щирого серця бажаю щедрих подарунків та веселих привітань, смачного столу та добрих гостей, радісних миттєвостей та щасливих звершень, достатку у домі та благополуччя, великого кохання та удачі.

От і настав Васильєв день! Готуйте колядки в риму, сумки розміром з мішок та вперед по дворах з піснями та жартами! Бажаю всім гарних гостинців, прекрасного настрою, сміху, радості, посмішок та барвистих подій! Нехай казково яскраві враження наситять чудовими історіями весь наступний рік! Всім добра!