БратуВідслужившимДругуЖінкамКороткіКоханомуМорякуОфіційніСинуТатовіЧоловіку

Спокійним життям ми завдячуємо всім тим, хто сумлінно несе службу, захищає рідні простори, вдень і вночі постає. Нехай кордони завжди будуть відкриті, спокійні, а найголовніше, мирними! З днем ​​прикордонника!

Я вітаю тебе і твоїх товаришів по службі з днем ​​прикордонника! Будьте стійкими, сильними та витривалими, бо ми сподіваємося на вас! Ми говоримо велике спасибі всім, хто щодня та щоночі береже наш спокій!

Вітаю з Днем прикордонника і щиро бажаю завжди залишатися при своїй думці, ніколи не втрачати твердих життєвих позицій та високого статусу в суспільстві, постійно боротися за своє щастя, незважаючи ні на що бути мужнім захисником кордонів Батьківщини та кордонів благополуччя життя.

Зміцнюй межі власної свідомості, розширюй межі особистого щастя. Вітаю із Днем прикордонника. Бажаю стійкості, відваги, рішучості, непохитності, кмітливості та неймовірних сил!

Вітаю із Днем прикордонника. Бажаю мужності, честі, впевненості, стійкості, героїзму. Бажаю миру, здоров’я, поваги, кохання та дружби. Бажаю, щоб ніхто не міг порушити ні меж Вашої Батьківщини, ні меж Вашого особистого простору.

Вітаю із Днем прикордонника. Бажаю не здавати межі Батьківщини ворогові. Бажаю не боятися відкривати межі серця для кохання. Бажаю не втрачати армійської хватки. Бажаю завойовувати кожну мету. І нехай Ваш дух прикордонника зміцнюється з кожним днем!

Вітаємо відважних, сильних та сміливих духом людей з професійним святом! Бажаємо вам здоров’я, непорушності кордонів, мирного неба над головою, благополуччя у ваших сім’ях. Будьте щасливі, шановні, зігріті турботою та любов’ю своїх близьких.

З Днем прикордонника! Бажаю легких і спокійних буднів, прагнень на краще, віри в себе та впевненості у завтрашньому дні!

Дивіться також