Щиро вітаємо з Днем прикордонника! Нехай він буде ясним і сонячним, а на морі буде штиль та гладь! Вірних товаришів по службі, безпечних завдань та нехай будь-яка справа вирішується без проблем!

З Днем прикордонника, бравий моряк. Бажаю, щоб жоден противник не зумів перетнути океани твоєї душі, щоб жодна перешкода не змусила тебе опустити руки, щоб жодна межа Батьківщини не залишилася без твого захисту, щоб жодна хмара не змогла затьмарити яскравого сонця відваги, честі, доброти та мужності твого серця!

З Днем прикордонника. Боротися за спокій на морських кордонах — справа не проста і впоратися з нею може тільки такий хоробрий, сильний і вмілий моряк, як ти. Бажаю тобі удачі у всіх прагненнях та справах, благополуччя у будь-якому рейсі та вірних маршрутів за курсом успіху.

З днем ​​прикордонника, моряку! Нехай не лише на воді, а й на суші буде під захистом кордон та кордон. Бажаю не знати штормів, щоб корабель життя плив у щастя і не сідав на мілину. Вітаю!

З Днем прикордонника, моряк. Бажаю, щоб була тиша та гладь на межах морських просторів, щоб було щастя та здоров’я на просторах твого життя. Успіху, дружби та кохання. Нехай перемога завжди буде за тобою, нехай твій корабель плаває біля кордонів везіння та удачі.

Вітаю із Днем прикордонника. Бажаю міцної дружби з вітром та хвилею. Бажаю поваги товаришів та відваги серця. Бажаю, щоб на суші та у воді був завжди спокій. Бажаю нізащо не відпирати ворогові до меж дверцят. Успіхів на службі та всіх благ тобі!

Дивіться також