Дорогий тату, вітаю тебе з Днем прикордонника і від щирого серця бажаю завжди залишатися вірним і надійним захисником кордонів своїх мрій і своєї сім’ї, постійно прагнути все до нових і нових цілей, ніколи не забувати про справжню дружбу і щиру любов, з кожним днем ​​ставати тільки міцніше та сильніше.

Тату, з днем ​​прикордонника! Ти відважний, уважний і такий сильний. Під твоїм поглядом будь-яка межа у повній безпеці. Я бажаю тобі, щоб професіоналізм і надалі тільки зростав.

Татку, вітаю тебе з днем ​​прикордонника! Бажаю, щоб служба була легкою, мирною та безпечною. Щоб начальство було лояльним, контрабандисти повільними, а око пильним. Будь здоровий, гарний і по-людськи щасливий!

Дорогий тату, я вітаю тебе з Днем прикордонника і від щирого серця бажаю не знати кордонів у просторах щастя, тримати під надійним захистом кордону Вітчизни, не підпускати заздрісників та недоброзичливців до кордонів сім’ї, завжди відстоювати свої права та погляди, що межують з честю, справедливістю та гідністю.

З Днем прикордонника, тату. Дякую тобі за виховання та розуміння, за справжній приклад завзятості, сили та мужності. Я бажаю тобі міцного здоров’я, уміння тримати рівновагу на платформі життя та великої удачі у всіх розпочатих справах. Бажаю завжди стояти на своєму і неодмінно досягати успіху. І нехай межі твого серця будуть надійно захищені від сумнівів та тривог.

Дорогий тату, вітаю тебе з Днем прикордонника і хочу побажати, щоб ні вітру, ні урагани не змогли порушити меж твого щастя, щоб у надійній безпеці завжди знаходилися межі нашої родини. Нехай твоя честь і відвага не дозволять прорватися жодному супротивникові, нехай твоя впевненість і наполегливість завжди дозволяють досягти неймовірних висот успіху.

Відважний і доблесний мій папуля вітаю тебе з Днем прикордонника. Побажати хочу, щоб усі біди були під силу, щоб кожен задум вдало вистрілював і рідні люди були поруч!

Тату, я вітаю тебе з Днем прикордонника і хочу побажати впевнених сил та стабільного блага у житті. Нехай твоя внутрішня могутність не згасне, нехай у будь-якій ситуації вдається приймати вірне та оптимальне рішення, нехай сміливий та відважний прикордонник завжди живе в тобі та забезпечує повний спокій та безпеку твоїм близьким.