З Днем прикордонника, мій любий брате. Я тобі бажаю завжди пишатися бравим статусом і великими заслугами, бажаю виявляти скрізь свій патріотизм і мужність, постійно досягати успіху та присвячувати свої перемоги дорогим твоїм серцем людям.

Братку, вітаю тебе з Днем прикордонника. Дорогий мій, нехай у твоєму житті не буде меж для успіху, нехай на межі твоєї душі криється відвага та мужність, нехай серце твоє не створює меж для щастя та любові.

Любий братику, вітаю тебе з Днем прикордонника. Нехай у житті не буде проблем, нехай у діяльності не буде перешкод, нехай у долі не буде злих жартів, нехай у душі не буде сумнівів, нехай у серці не буде тривог, нехай у голові завжди дозрівають чудові ідеї щодо забезпечення блага та щастя для рідних та близьких, для суспільства та країни.

З Днем прикордонника, брате. Бажаю не поступатися втомою та слабкістю. Бажаю не кидати товариша у біді. Бажаю тримати кордон на замку, а ключ у надійній кишені. І пам’ятай: ні кроку назад! А тільки вперед, з посмішкою та гордістю!

Коханий брат – з днем ​​прикордонника! Бажаю тобі розвитку та кар’єрного зростання. Насичених буднів, безпеки, надійних товаришів та багато сил. Будь здоровий, щасливий, міцний і відважний!

День прикордонника, брат, нагадає про те, наскільки важлива ця професія, адже саме такі люди рубежі охороняють і не підпускають до кордонів тих, хто хоче нашкодити. Я бажаю завжди залишатися сильним і вольовим, сміливим та непорушним характером!