Із Днем прикордонника! Бажаю, щоб життя було світлим і чистим, яскравим і щасливим. Нехай той час, який віддали службі, залишиться в пам’яті і викликає гордість за себе. Зі святом!

З Днем прикордонника. Бажаю хоч підтюпцем, хоч по-пластунськи, але впевнено і з піснею йти назустріч щастю. Нехай серце не знає поразок, нехай успіх твій не знає меж, нехай Батьківщина живе мирно, нехай у тобі ніколи не дрімає запал геройства та мужності бравого молодця!

Із Днем прикордонника! Нехай межі, які ти охороняв, завжди будуть у безпеці, щоб твої праці запам’яталися нащадкам. Дякую за службу, адже від неї залежить наш спокій та впевненість у завтрашньому дні!

Твоя справа зроблена, борг Батьківщині відданий, і в серці назавжди залишаться спогади про службу на кордоні. Бажаю частих зустрічей із товаришами, бажаю впевнених позицій у будь-якій справі, бажаю стабільності у житті та впевненості у завтрашньому дні, бажаю абсолютного спокою на кордонах Вітчизни.

Вітаю із Днем прикордонника. Роки служби позаду, але в пам’яті навіки залишився той запал, той бойовий настрій, та горда пісня, та невтомна завзятість. Від душі бажаю завжди залишатися міцними, відважними, рішучими, пильними, кмітливими, невразливими людьми, яким по плечу захист Батьківщини, підтримання благополуччя сім’ї та досягнення власних цілей!

Дорогі прикордонники, нехай ніщо не турбує цього дня ні спокій країни, ні Ваш особистий душевний спокій. Нехай під Вашою надійною охороною мирно і щасливо живуть усі, хто Вам дорогий!

Вітаю з Днем прикордонника і хочу побажати згадати, як це було, з якою гордістю та честю твоє серце віддавало дні мужності та відваги вірній службі. Бажаю, щоб на кордоні службу несли такі герої, як ти, бажаю нікому не дозволяти порушувати межі твого щастя та надій.

З Днем прикордонника, досвідчені бійці. Нехай роки служби позаду, але в справжньому житті залишилася та сміливість, та запал, та впевненість. Бажаю до кінця бути стійкими та рішучими чоловіками. Бажаю не підпускати до своїх кордонів жодного ворога. Бажаю у кожній справі виявляти і мудрість, і силу. Успіхів у житті, достатку, вірних друзів та заслужених перемог.