Коханий, я вітаю тебе з Днем прикордонника і хочу побажати, щоби твої наміри та мрії межували з великими можливостями в житті. Нехай твоя вірна служба, впевненість у собі, наполегливість характеру і мужність серця забезпечать спокій кордонам Батьківщини, безпеку особистого життя, вірне щастя нашим відносинам.

Коханий мій, зі святом! Я хочу, щоб у цей день ти відпочив від усіх проблем, усіх турбот і переживань. День прикордонника нехай лише гордість дарує за себе та силу, яка ніколи не підводитимуть.

Коханий, я вітаю тебе з Днем прикордонника і бажаю завжди бути міцним хлопцем та впевненою в собі людиною. Нехай завдяки таким відважним героям, як ти, кордон завжди буде в надійній безпеці, нехай твоя щедрість і чуйність ніколи не залишать жодної людини в біді, нехай твій ентузіазм і справедливість завжди призводять до вірної мети та бажаного результату.

Любий мій, вітаю тебе із Днем прикордонника. Нехай не буде в житті небезпек і бід, нехай твій бравий характер і відважна душа вирішують будь-яку проблему, нехай на кордоні завжди світить сонце, нехай у житті радують перемоги та гучні успіхи.

Мій коханий, люба людина, прийми мої вітання з днем ​​прикордонника! Нехай твоє життя буде наповнене спокоєм, стабільністю та радістю звершень. Живи активно, яскраво та бадьоро.

Коханий, із Днем прикордонника! Нехай у житті не доведеться нічого захищати, нехай на кордонах пануватиме спокій, у серці — жити любов, а в душі — щастя. Завжди посміхайся, адже твоя чарівна та така мила посмішка дарує чудовий настрій.

Дивіться також