Зміцнюй межі власної свідомості, розширюй межі особистого щастя. Вітаю із Днем прикордонника. Бажаю стійкості, відваги, рішучості, непохитності, кмітливості та неймовірних сил!

З Днем прикордонника! Бажаю легких і спокійних буднів, прагнень на краще, віри в себе та впевненості у завтрашньому дні!

Зіркий погляд і чуйна увага нехай допомагають вам, прикордонники, не підпустити близько ворога! Нехай повага до вас додає сил, терпіння та мужності у вашому покликанні!

Зі святом вас прикордонники, від душі бажаю вам міцного здоров’я, добродушних людей поряд, люблячої родини, світу в роботі!

У День прикордонника бажаємо вам міцності духу та благополучної служби на рідних рубежах!

З Днем прикордонника! Бажаю, щоб щасливо жилося, успішно працювалось, гордо згадувалося минуле та світлими смугами перспектив малювалося майбутнє.

З Днем прикордонника! Нехай у житті не буде ні похмурих днів, ні похмурих облич. Бажаю бути суворим для ворогів та м’якою людиною для близьких.

З днем ​​прикордонника, бажаю мирного неба, великої дружби, щасливого відпочинку, здійснення бажань, особистих знахідок, безхмарного життя!