Вітаю із Днем прикордонника. Бажаю мужності, честі, впевненості, стійкості, героїзму. Бажаю миру, здоров’я, поваги, кохання та дружби. Бажаю, щоб ніхто не міг порушити ні меж Вашої Батьківщини, ні меж Вашого особистого простору.

Вітаю із Днем прикордонника. Бажаю не здавати межі Батьківщини ворогові. Бажаю не боятися відкривати межі серця для кохання. Бажаю не втрачати армійської хватки. Бажаю завойовувати кожну мету. І нехай Ваш дух прикордонника зміцнюється з кожним днем!

Зі святом! День прикордонника нехай нагадає нам, наскільки важлива професія, наскільки цінний кожен співробітник, що кордон охороняє. Бажаємо завжди залишатися у формі, щоб пишалися Вами всі і ставили за приклад!

Нехай рубежі завжди будуть під захистом Вашого. Дякую за те, що даруйте спокій і правильно службу несете. Нехай життя щоразу допомагає долати всі перешкоди. З днем ​​прикордонника!

Привітання нехай летять найтепліші всім, хто виконує на кордонах свій обов’язок. Нехай завжди у Вас у запасі буде пара козирів, які допоможуть досягти перемоги. Нехай на рубежах буде спокійно. Зі святом, прикордонники!

День прикордонника нехай сьогодні нагадає всім, наскільки ця професія важлива, скільки сил і праці віддає прикордонник кожен, щоб кордони наші були під надійним захистом. Нехай завжди повертається до Вас подяка та посмішка. Зі святом!

Кордони все під захистом завдяки вам. Нехай ніколи не знаєте втоми, прикордонники, завжди будете впевнені у кожному рішенні своєму та своїй силі. Дякую за роботу, за службу, за вірність!

Зі святом, прикордонники! На захисті миру та порядку стоїте ви, сміливо оберігайте території та кордони. Нехай завжди життя нагороджує вас щастям та спокоєм, волею та перемогами.