Хореографу

Міжнародний день танцю – свято, присвячене всім стилям танцю, відзначається 29 квітня. Міжнародний день танцю відзначається у день народження Жана Жоржа Новера (1727-1810 рр.), французького балетмейстера, реформатора та теоретика хореографічного мистецтва. Це свято відзначається з 1982 року за рішенням ЮНЕСКО. Жан-Жорж Новер (1727-1810) – учень балетмейстера Л. Дюпре. Виступав як танцівник і очолював балетну трупу у театрі «Друрі-Лейн» у Лондоні. Жан Жорж Новер увійшов до історії як «батька сучасного балету». Вважається, що він зробив балет самостійним виглядом сценічного мистецтва.

Вітаю з Міжнародним днем ​​танцю і від душі хочу побажати у будь-який день і в будь-яку годину, у хвилини смутку та смутку, у моменти радості та щастя, за будь-якої погоди та в будь-якому місці знаходити можливість висловлювати свої почуття у приголомшливому танці власного ритму та неймовірно красивого виконання.

Вітаємо професіоналів своєї справи та просто любителів із гарним святом, з Міжнародним днем ​​танцю! Бажаємо Вам бути граціозними, артистичними, творчо підходитимемо до вирішення щоденних завдань, бути легкими на підйом, нехай все у Вашій долі складається найкращим чином!

Вітаю з Міжнародним днем ​​танцю та від душі бажаю активної діяльності та запального настрою, чудової мелодії душі та гарного танцю життя, барвистих емоцій та незабутніх радісних моментів, доброго успіху та виконання бравої мрії.

Бажаємо привітати всіх, хто радий відсвяткувати Міжнародний день танцю! Ми вдячні вам за творчість, здатну прикрасити наше життя! Бажаємо натхнення нескінченного прагнення досягти ще більших висот майстерності.

Вітаю із Міжнародним днем ​​танцю. Бажаю дотримуватися свого ритму і під мелодію свого твору красиво і гордо танцювати танець надії та любові! Бажаю ніколи не нудьгувати, бажаю не знати самотності, бажаю не втрачати орієнтира на щастя, бажаю в чудових танцях висловлювати емоції та почуття.

Вітаю із Міжнародним днем ​​танцю. Бажаю жити у запальному ритмі, у власному темпі, в індивідуальному стилі та під свою музику. Нехай танець допомагає не лише розслабитися, а й висловити свої почуття, переживання, емоції, нехай щодня твій проходить у впевнених позиціях та на успішних па.

Цього дня хочу побажати більше крутого ритму, гарних рухів, запаморочення від щастя, насолоди щодня, в якому танець — рятівне коло від поганого настрою, проблем зі здоров’ям та поганих думок. З днем ​​танцю!