Бажаю всіляких благ у Вашому житті, бажаю умиротворення та спокою. Нехай світло освітлює Ваші серця та тепло гріє Ваші будинки. Нехай завжди є добробут та взаєморозуміння у Вашій родині. Вітаю з Вознесінням Господнім!

У день Вознесіння Господнього дозволь побажати тобі жити почуттями щирої любові, щодня, одержуючи добрі звістки, відкриваючи свою душу новим надіям і мріям, посилаючи молитву про щастя та спокій, зберігаючи добру віру, не знаючи страхів та невдач.

Дорогий друг! Будь щасливий у це свято Вознесіння Господнього, нехай твої помисли стануть ще чистішими, а душа світлішою. У цей день зверни свій погляд до нього і згадай про Ісуса Христа, про Отця нашого Господа, який береже нас і спрямовує. Склади руки в молитві і попроси про здоров’я своїх близьких людей, а я помолюся разом із тобою.

У день Вознесіння Господнього хочу побажати благодатних днів і великої кількості почуттів. Нехай кожна людина відчує у своєму серці Божу любов і помолиться за дорогих йому, людей. Нехай мир і радість живуть у кожному домі!

Від щирого серця вітаю зі світлим днем ​​Вознесіння Господнього! Нехай у ваш дім зігріє сонце і промені наповнять добром, радістю, щастям! Бажаю порозуміння, дружної родини та міцного кохання!

У день Вознесіння Господнього від щирого серця бажаю щиро покаятися у всіх скоєних злодіяннях і гріхах, почати світлий і добрий шлях до добра і щастя душі, приховати своєю любов’ю близьких і рідних людей, щодня чинити великий подвиг, ніколи не втратити віри в Господа та надії на краще.

Вітаю зі святом Вознесіння Господнього і від душі бажаю щасливого довгого життя з чистими думками, з добрими справами, з людьми, що люблять, з вірними друзями, з красивими історіями, з ніжними почуттями!

Ось і відрахував календар 40 днів від Великодня і прийшло Святе свято Вознесіння Господнє. Сьогодні хочеться побажати всім християнам зміцнення віри, смирення, відпущення гріхів. Нехай кожен ваш крок буде спрямований лише на добро, а від невірних рішень зберігає та оберігає Вас Бог.