ДругуКолезіМорякуТатовіЧоловіку

Вітаю з Днем рибалки і хочу побажати і з берега, і з човна ловити велику рибку, і в справах, і в своїх інтересах мати неодмінний успіх, і в сонячну, і в похмуру погоду залишатися щасливою людиною.

Від душі забажаю зловити рибку своєї мрії та обов’язково здивувати всіх. Нехай волосінь не підводить, а поплавок нехай обов’язково частіше дається взнаки. Нехай рибалка буде на радість завжди.

Друг, зі святом! Нехай риба, що трапляється тобі, завжди буде «золотою», щоб усі твої бажання виконала вона. Нехай улов стане більшим, а ти за себе нескінченно гордим. Бажаю без втоми та смутку проживати щодня.

Друг, з Днем рибалки! Нехай завжди і безперервно клює щастя, щоб ти впіймав радість і витягнув великий улов перемог. Я хочу насолоджуватися щодня, щоб погода була прекрасною, а ти йшов уперед.

З Днем рибалки, тато. Бажаю тобі одного разу спіймати ту саму чарівну щуку, щоб у твоєму житті все було «за щучим наказом, за твоєю хотінням». А, якщо серйозно, тату, бажаю тобі веселих, захоплюючих, розслаблюючих рибалок. І нехай ніщо не заважає тобі насолоджуватися по-справжньому цікавою для тебе справою. Нехай твій гачок чіпляє великі голови, нехай твій успіх ніколи не зраджує тобі.

Найкращий татко на світі, з днем ​​рибалки тебе поспішаю привітати, лови лише найсолідніші екземпляри риб, отримуй лише найяскравіші та позитивні емоції від процесу! Нехай успіх буде на твоєму боці!

День рибалки відзначався у другу неділю липня на підставі Указу Президії Верховної Ради СРСР від 01.11.88. стан душі, спосіб злиття із природою.

Колега, вітаю тебе з Днем рибалки. Бажаю, щоб абсолютно ніщо не заважало твоїм рибальським планам, бажаю, щоб кожне тихе полювання зі снастю завершувалося дуже вдало. Нехай рибалка дарує тобі відпочинок душі, цікаві міркування та нові сили. Риби багато не буває, друже. Успіхів та трофейних екземплярів тобі на риболовлі.