ЖінціКолегамКороткіМашиністуНачальникуОфіційніПенсіонеруПрикольніПровідникамТатовіЧоловіку

З Днем залізничника. Бажаю, щоб всю дорогу щастило і щастило, щоб рейками долі розкидані були шпали успіху та щастя.

Бажаю, щоб життя було рівним і благополучним, а попереду горів тільки сигнал семафора, що дозволяє. Зі святом, залізничники!

Вам так знайомий шум поїздів, адже за цим складним організмом криється відповідальна робота залізничників! Колеги, від душі бажаємо здоров’я та щастя, повноцінного відпочинку, гідних зарплат!

Вітаю, залізничники! Нехай рейки, якими йде життя, приводять до будинку, де щастя. Нехай не втомить стукіт коліс, а за вікном одна перемога змінюється іншою.

Із професійним святом вітаємо. Залізничники залізними нитками з’єднують міста, а невидимими навіть долі людей. Зустрічі та розставання, романтика та повсякденне життя – це все вокзали, тут життя. Бажаємо вам успіхів у роботі, багато енергії та міцного здоров’я.

Шановний начальник, щиро вітаю вас з Днем залізничника! Бажаю ніколи не сумніватися у своїх силах та правоті. Бажаю постійно добиватися вірних перемог та значних успіхів у діяльності. Бажаю, щоб Ваші старання та старанна праця ніколи не залишалися непоміченими. Бажаю досягати поставленої мети так швидко, немов високошвидкісний поїзд досягає пункту свого призначення.

І нехай вік уже пенсійний, і нехай немає колишньої завзятості у справах, я щиро вітаю Вас з Днем залізничника. Бажаю слідувати рейками щастя життя, мчачи повз шпали чергових успіхів і перемог. Нехай Ваші заслуги не будуть забуті, нехай серце Ваше відбиває ритм щастя, немов стукіт коліс.

Вітаю із днем ​​залізничника! Бажаю, щоб ваша безцінна праця завжди була помічена і оцінена за заслугами, не було проблем зі здоров’ям, а також бажаю жити в гармонії з собою та своєю родиною!