Шановний начальник, щиро вітаю вас з Днем залізничника! Бажаю ніколи не сумніватися у своїх силах та правоті. Бажаю постійно добиватися вірних перемог та значних успіхів у діяльності. Бажаю, щоб Ваші старання та старанна праця ніколи не залишалися непоміченими. Бажаю досягати поставленої мети так швидко, немов високошвидкісний поїзд досягає пункту свого призначення.

З Днем залізничника, шановний наш, дорогий начальник. Бажаємо довгих-довгих рейок удачі та частих-частих шпал успіху. Нехай Ваш поїзд щастя завжди прибуває вчасно, нехай залізним буде здоров’я, нехай веселою буде дорога до мрії.

Шановного начальника вітаємо із днем ​​залізничника! Бажаємо завжди чіткої та правильно спланованої роботи. Хорошого настрою та успіху у справах. Нехай шлях ваш буде чистим і світлим, а рейки, шпали, стрілки, рухомі склади, розклади та графіки — ідеальними!

Чудовий начальник, щиро вітаю Вас із Днем залізничника та бажаю порядку в роботі, мажорного ладу в житті, щасливих випадків долі, швидкого поїзда до цілей та надій. Нехай буде міцним Ваше здоров’я, успішною та цілеспрямованою діяльність, яскравим та насиченим життя.

Шановний начальник, від щирого серця вітаю Вас з Днем залізничника і бажаю завжди спрямовувати поїзд свого життя рейками щастя та удачі, бажаю ніколи не втратити поваги співробітників та колег, бажаю перспектив у справах та світлих моментів радості в житті.

Чудовий начальник, добра і добра людина, щиро вітаю Вас з Днем залізничника і хочу побажати ні хвилини сумнівів, ні дня без радості та щастя. Нехай всі шляхи ведуть до успіху, нехай поїзд долі мчить рейками удачі та благополуччя.

Дивіться також