Вітаю зі Всесвітнім днем ​​письменника і від щирого серця бажаю веселого та насиченого життя, в якому кожен новий день буде сповнений натхненням, чудовими подіями, неймовірними історіями та щасливими миттєвостями. Бажаю створити не один шедевр, бажаю завжди вміти передавати свої почуття та переживання на добрих сторінках своїх творів, бажаю постійно почуватися затребуваною та шанованою письменником, щасливою та життєрадісною людиною.

«Всесвітній день письменника» відзначається 3 березня за рішенням 48 конгресу Міжнародного Пен-клубу, що відбувся в 1986 році. Сам ПЕН-клуб був заснований 5 жовтня 1921 року в Лондоні з ініціативи англійської письменниці Кетрін Емі Доусон-Скотт та письменника Джона Голсуорсі, який став першим керівником клубу. . Назва організації – абревіатура, утворена першими літерами англійських слів poets – поети, essayists – очеркісти, novelists – романісти. Члени ПЕН-клубу зобов’язуються виступати проти придушення свободи слова у будь-якій її формі в тих країнах та суспільствах, до яких вони належать, а також у всьому світі, коли це є можливим». Також ПЕН-клуб виступає на захист свободи друку та проти довільного застосування цензури у мирний час. Члени ПЕН-клубу зобов’язуються виступати проти брехливих публікацій, навмисного фальшування, спотворень фактів. Головне у справі письменника, публіциста – не впустити в багнюку свій дар. Служити на благо суспільству, а не задля фінансового збагачення, завжди бути цікавим читачеві.

Вітаємо всіх творчо мислячих людей, які залишають свої рядки на папері, із Всесвітнім днем ​​письменника! Бажаємо Вам ніколи не відчувати мук творчості, часто зустрічати у себе в гостях Музу, завжди мати можливість з легкістю створювати твори, здатні знайти живий відгук у серцях численних читачів.

Вітаю зі Всесвітнім днем ​​письменника і бажаю, щоб кожен твір справляв належне враження на читача, щоб у кожному Вашому рядку людина могла знайти правильну відповідь на питання своєї філософії, щоб натхнення було постійним гостем у Вашому домі, щоб усі Ваші чудові композиції неодмінно виявлялися у видавництві і ніколи не припадали пилом на полицях.

У Всесвітній день письменника від щирого серця хочу побажати творчої наснаги, приголомшливих задумів, цікавих ідей, захоплюючих сюжетів, справжніх шанувальників, великої поваги, безперечних успіхів та особистого блага.

Вітаю зі святом – Всесвітнім днем ​​письменника! Бажаю всім, хто віддає себе перу – величезного натхнення. Великого таланту, тягар знань та безліч ідей для створення шедевра! Нехай муза буде благоговіти вам! Вірте в себе та досягайте визнання!

Хочу побажати Вам сьогодні відсвяткувати день письменника новим творінням, яке б оцінили не тільки близькі та друзі, а й увесь світ. Нехай твір, що з’явиться у цьому світі з-під вашого пера, принесе вам не лише славу, вірних шанувальників та визнання, а й матеріальний добробут.

Вітаю зі Всесвітнім днем ​​письменника і хочу побажати, щоб кожен новий день дарував прекрасні ідеї та цікаві задуми, щоб натхнення ніколи не залишало твою душу, щоб кожна мить життя була доброю і чарівною, щоб творити та писати допомагало кохання близьких та теплота рідних сердець.