У Міжнародний день відмови від куріння хотілося б побажати міцного здоров’я та чудового життя без тютюнового диму та сигаретного запаху, нехай цей день покаже, що без нікотину життя набагато райдужне, радісніше, веселіше, чистіше та красивіше.

Вітаю причетних із Міжнародним днем ​​відмови від куріння! Нехай зараз вам здається, що немає виходу із замкнутого кола, але за справжнього бажання вам все під силу. Бажаю вам розсудливості, відчути інші відчуття від повноцінного життя і дотримуватися своїх принципів. Міцного вам здоров’я, удачі та терпіння.

Сьогодні Міжнародний день відмови від куріння, день, коли варто кожному курцеві дати спокій пачку цигарок і утриматися від тютюну. Бажаю, щоб багато хто, а бажано — все, зрозумів, що життя без диму і нікотинової отрути набагато краще і перспективніше, ніж з неприємним запахом і більшими проблемами зі здоров’ям.

У Міжнародний день відмови від куріння хотілося б побажати, щоб дихати стало легше і простіше, щоб повітря стало чистішим і приємнішим, щоб людина зрозуміла, що без нікотину жити красиво і здорово.

У Міжнародний день відмови від куріння хотілося б побажати чистого повітря без тютюнового диму, відчуття свободи та легкості. Нехай людина зрозуміє, що без нікотину жити, набагато краще, здоровіше та безпечніше.

Вітаю з міжнародним днем ​​відмови від куріння! Бажаю всім, хто відмовився від згубної звички і тим, хто збирається – міцного здоров’я, повні груди свіжого повітря, ідеальну усмішку і чудового настрою! Ви зробили правильний вибір! Пишаюся вашою силою волі та рішенням бути здоровими! Всього вам доброго!

У Міжнародний день відмови від куріння хочеться побажати міцного здоров’я, чистих легень і ясного розуму. Нехай цей день покаже, як прекрасне життя без тютюну та диму, нехай людина усвідомлює, що відмовившись від куріння, вона допоможе не лише собі, а й не шкодитиме здоров’ю оточуючих.

Нехай буде чистим повітря та легені. Бажаю насолоджуватися кожним моментом щасливого життя, в якому немає місця згубної залежності. Бажаю завжди знаходити багато цікавого і захоплюючого, прагнути нових вражень і ніколи не виявитися рабом, отруйного диму, що дурманить голову і отруює ваше здоров’я і щастя. З міжнародним днем ​​відмови від куріння!

Дивіться також