Вітаю з Міжнародним днем ​​астрології та хочу побажати, щоб зірки від тебе нічого не приховували, щоб завжди вони вказували тобі вірний шлях до успіху та мрій. Бажаю щасливих гороскопів та передбачень, зоряної слави та великого натхнення для роботи, для відпочинку та для творчості.

Вітаю з Міжнародним днем ​​астрології та хочу побажати, щоб зірки завжди вказували вірну дорогу, щасливий шлях до успіху. Нехай наше життя складається з добрих гороскопів, найщиріших почуттів та прекрасних моментів кохання. Нехай астрологічні прогнози допомагають кожному з нас вірити в себе та прагнути мрій.

Вітаю з Міжнародним днем ​​астрології та бажаю постійного просування у роботі цієї галузі, нескінченного везіння на життєвому шляху, світлих надій у серці та добрих очікувань майбутнього. Нехай зірки завжди вказують на правильну дорогу, нехай чудові астрологи складають для нас веселі календарі щасливих днів.

Вітаю з Міжнародним днем ​​астрології та побажаю, щоб зірки завжди були на твоїй стороні, щоб карти неба вели твоє серце до світлого щастя, щоб у твоєму житті не було сумних спогадів та марних образ, щоб щодня тобі обіцяв велику удачу і по гороскопу, і по факту.

Вітаю із Міжнародним днем ​​астрології. Нехай зірки ваблять своєю красою і обіцяють тобі лише щастя. Нехай магія астрології захоплює тебе у світ таємниці, романтики та надій. Я бажаю тобі цікавих спостережень та відкриттів в астрологічній сфері та вдалих гороскопів на кожен день життя!

Вітаю з Міжнародним днем ​​астрології та хочу побажати щасливих шляхів картами зірок, таємничого чарівництва та справжніх чудес по гороскопах, райдужних перспектив у житті та яскравих сузір’їв удачі, які ведуть лише у потрібному напрямку.

Вітаю з Міжнародним днем ​​астрології та бажаю сузір’їв щастя в житті та ясного, наче Галактика, шляху до своїх заповітних мрій. Нехай усі зірки на небі обов’язково виконають усі твої бажання, нехай усі ночі у красі небесних тіл подарують багато незабутніх моментів романтики та натхнення.

Міжнародний день астрології – неофіційне професійне свято для всіх тих, чиє життя так чи інакше пов’язане з астрологією: професійних астрологів та їхніх учнів, викладачів та учнів астрологічних шкіл, і просто тих, хто вірить у астрологію. Щороку, за астрологічним календарем, 20 березня розпочинається новий рік: у цей день Сонце входить у найперший зодіакальний знак Овна. Тому наприкінці ХХ століття західні астрологи вирішили відзначати дату, назвавши Всесвітнім днем ​​астрології. Астрологією (від грец. astro – зірка і logos – думка, вчення) називають вчення про вплив зірок на земний світ і людину. Астрологія виникла в давнину і була тісно пов’язана з астральними культами і астральною міфологією. Незважаючи на те, що астрологія офіційно вважається лженаукою та засуджується більшістю світових релігій, статистика невблаганно свідчить, що вона досі надзвичайно популярна.

Дивіться також