Дорогі наші метеорологи вітаємо вас із Всесвітнім днем ​​метрології! Бажаємо вам честолюбства, точних прогнозів, успішних спостережень та результативності!

Усіх працівників, які мають відношення до метеорології, вітаю із професійним святом. Усім вам бажаю успішної роботи, позитивних результатів та гарної погоди у душі. Будьте здорові та щасливі!

Вітаю всіх зацікавлених та беруть участь із всесвітнім днем ​​метрології. Кожен з нас використовує шкали вимірювань у звичайному житті, тому це свято багато в чому важливе для кожного, але для тих, чия професія пов’язана з метрологією, воно важливіше в сто разів. Тому вітаю та бажаю всіх благ вам.

Усіх метрологів хочемо привітати із професійним святом. Нехай усі ваші виміри завжди будуть точними! У роботі нехай супроводжує удача. Будьте закохані у свою роботу, і нехай вона приносить вам не лише фінансове благополуччя, а й задоволення!

Сьогодні важливе свято інформації у кількостях. Вітаю зі Всесвітнім днем ​​метрології та бажаю вірних теорій та методів вимірювань, впевнених знань та точних застосувань у практиці, достовірних даних та відмінних результатів, корисних розробок та створення належних зразків.

Усіх метеорологів вітаю із Всесвітнім днем ​​метрології! Побажати хочеться точності, сонячності в прогнозах та в житті, мінливості настрою, але не ентузіазму, і щоб удома завжди все було добре, адже найголовніше погода у домі та у стосунках!

Вітаю зі Всесвітнім днем ​​метрології та хочу побажати, щоб на терезах життя були лише щастя та радість, щоб весь твій шлях вимірювався кілометрами кохання та натхнення. Нехай буде багато секунд, хвилин, годин і днів насолоди, нехай ні грама смутку та смутку не приховується в душі.

Всесвітній день метрології — міжнародне професійне свято, яке відзначається 20 травня. День обраний на ознаменування підписання 20 травня 1875 року в Парижі, на міжнародній дипломатичній конференції «Метричної Конвенції», на основі якої було створено міжурядову Міжнародну організацію заходів та ваг. Відомо, що метрологія зародилася в давнину і в перекладі означає «наука про виміри». Метрологія проникає в усі науки та дисципліни, що мають справу з вимірами та є для них єдиною наукою.