Від батьківВід дітейЗавідувачціКолегамКороткіНяніПрикольні

З Днем вихователя та всіх дошкільних працівників! Бажаю, щоби навіть через роки Ви були прикладом для своїх вихованців!

Щиро вітаємо наших дорогих вихователів. Бажаємо вашому колективу процвітання, натхнення, успіхів та творчих рішень. Будьте щасливі, веселі та спритні.

Зі святом, наші улюблені! Ми Вас дуже любимо і пишаємося, завжди з посмішкою Ви нас зустрічаєте, дбаєте та даєте правильні поради. Бажаємо багато у житті сміху, щоб усміхалися Ви та радували нас своїми щасливими голосами!

Вітаю зі святом, бажаю у вашій незамінній праці гармонії, щастя, успіхів та розуміння!

Вітаємо вас із професійним святом! Дякуємо за те, що завжди приділяєте час дітям і даруєте їм увагу, тепло та турботу! Отримуйте у відповідь багато позитивних емоцій, дитяче кохання і, звичайно, гідну оплату праці! Нехай кожен робочий день буде успішним і продуктивним!

Вітаємо наших улюблених, дорогих та шанованих вихователів, нянечок та всіх тих, хто працює з нашими дітками. Дякую вам за те, що ви даруєте нашим малюкам своє тепло, турботу та ласку. Дякую за ваш нескінченний терпець, душевну доброту і тактовну мудрість. Ми бажаємо, щоб у ваших будинках завжди була така ж тепла та сприятлива обстановка, як у стінах нашого улюбленого дитячого садка. Нехай у вас у житті буде тільки сонячний настрій, відмінне здоров’я та нескінченне благополуччя. Зі святом!

Усіх вихователів та дошкільних працівників вітаємо з професійним святом! Бажаємо вам здоров’я, сил, енергії, спокою та розуміння. Дякую, що дбаєте і даєте нове нашим діткам!

Хочеться побажати, щоб ви отримали задоволення від своєї роботи, черпали в ній натхнення і не втомлювалися.

Дивіться також