Зі святом, наші улюблені! Ми Вас дуже любимо і пишаємося, завжди з посмішкою Ви нас зустрічаєте, дбаєте та даєте правильні поради. Бажаємо багато у житті сміху, щоб усміхалися Ви та радували нас своїми щасливими голосами!

Сьогодні ми вітаємо дорогого нашого вихователя та хочемо просто сказати «дякую»! Дякую за те, що Ви найкращий, найдобріший і веселіший оповідач, найтерплячіша та найдбайливіша людина, адже з Вами будь-яка каша стає найсмачнішою, будь-яка казка — найцікавіша!

Улюблені вихователі, ми ще зовсім маленькі і багато чого не розуміємо… АЛЕ, одне ми знаємо точно — вихователів краще за вас не буває! Ми бажаємо вам здоров’я, сонячної теплоти та посмішок. Обіцяємо поменше пустувати і шкодити, адже ви завжди переживаєте за нас. Зі святом вас, милі вихователі!

Вітаємо вас з днем ​​вихователя, бажаємо вам цілий мішок нескінченного терпіння, ви даруєте нам своє тепло, передаєте свій безцінний досвід, вам за це велике спасибі, будьте щасливі!

Улюблені вихователі, вітаю вас із цим святом. Садок став для нас другим будинком і це тільки ваша заслуга. Дякую, ми вас шалено щиро любимо, цінуємо та поважаємо. Я бажаю вам доброти та тепла в житті, приємних посмішок та щастя! Ваша праця для нас на першому місці, продовжуйте і надалі радувати нас, а ми намагатимемося вас дивувати. З днем ​​вихователя та всіх дошкільних працівників!

Ми – ваші улюблені дітки. Вітаємо вас із Днем вихователя та всіх дошкільних працівників. Ми бажаємо вам міцного здоров’я та гарного настрою, добрих усмішок та світлої радості, успішної діяльності та веселих витівок, щирого щастя та свята душі.

Ми вітаємо вас із Днем вихователя та всіх дошкільних працівників. Бажаємо сталевого здоров’я та залізного терпіння, слухняних нас у групі та прекрасних днів у житті, веселощів душі та добрих усмішок серця.

З днем ​​вихователя! Ми дякуємо Вам за весь той час, який Ви нам приділили, відкрила в наших дітках нові таланти та подарували знання, бажаємо Вам успіху в роботі та нехай Вас оточують найздібніші учні!