Вітаємо нашу завідувачку з днем ​​вихователя та всіх дошкільних працівників! Бажаємо Вам чудового настрою, терпіння, життєрадісності, приголомшливих ідей, міцного здоров’я, розвитку та різноманітності приємних моментів! Дякуємо Вам за турботу та увагу до наших діток, за тепло та опіку, за надійність та довіру. Всього Вам найкращого!

Зі святом! Бажаємо на роботу приходити з усмішкою, щоб не було проблем, діти посміхалися, а батьки словами подяки відповідали. Нехай спокій стане вірним союзником, а посмішка ніколи не покине обличчя.

Бажаємо стабільної, плідної та цікавої роботи. Ви завжди є для нас прикладом витримки та професіоналізму. Нехай повага батьків і любов дітей не мають кордонів і завжди відгукуються у вашому серці!

Наша чудова завідувачка, вітаємо Вас із Днем вихователя та всіх дошкільних працівників. Бажаємо Вам сяяти від щастя та зігрівати усмішками дітей, бажаємо завжди вірити лише у краще і для себе, і для вихованців, і для близьких людей, і для друзів щодня створювати справжню казку!

З днем ​​вихователя та всіх дошкільних працівників! Хочемо подякувати Вам за таку важку працю, що віддаєте всі свої сили та увагу нашим діткам, радієте їх та навчаєте, будьте здорові та щасливі!

Вітаємо із професійним святом! Теплі та дбайливі вихователі, їх чуйний підхід, чудовий розпорядок дня та насичене життя нашого дитячого садка – це результат грамотного керівництва. Дякую, що присвячуєте своє життя турботі про наших дітей. Нехай Ваші будні будуть наповнені не лише клопотами, а й приємними, радісними моментами, посмішками та щирим щастям.

Бажаємо Вам, нехай легко втілюються всі плани, нехай не буде на заваді труднощів. Бажаємо, щоб усі дітки приходили до Вас, як у рідну оселю, адже під Вашим початком він обіцяє бути затишним. Сердечно вітаємо Вас!

Мила, добра, чудова наша завідувачка, вітаємо Вас із Днем вихователя та всіх дошкільних працівників. Бажаємо, щоб Вас завжди оточували хороші люди та слухняні діти, щоб усередині Вас жила любов та гармонія, щоб для Вас кожен день був веселим та радісним. Здоров’я Вам та капітанської винахідливості на нашому дружному дитсадковому кораблі!

Дивіться також