Дорогі та шановні колеги, вітаю вас із професійним святом, Днем вихователя та всіх дошкільних працівників! Щиро бажаю вам щастя, добра, кохання, уваги, турботи, розуміння, підтримки. Нехай ваша праця буде гідно оцінена, адже у ваших руках підростаюче покоління! Нехай щодня наповнюється радістю, цікавими подіями та чудовими моментами!

Вітаю! Нехай чується дитячий сміх, видно будуть дитячі посмішки, а подяка батьків не знає межі. Нехай наш колектив завжди буде таким самим дружним, щоб ми підтримували один одного!

З Днем вихователя та всіх дошкільних працівників, дорогі колеги. Я бажаю всім удачі та гарного настрою для нашої веселої роботи, а також здоров’я всім нам, нашим близьким та нашим улюбленим дітям. Нехай наші вихованці завжди посміхаються і слухаються нас, нехай і в наших серцях дорослих гріється дитяча надія на все хороше.

Дорогі колеги, вітаю всіх нас із Днем вихователя! Ми з вами робимо величезну справу, ростимо і навчаємо прекрасних малюків. Бажаю, щоб вони щодня наповнювали садок веселим сміхом, новими умілками та щасливими обличчями. Сил вам, мудрості та позитиву!

Дорогі мої колеги, вітаю вас із Днем вихователя та всіх дошкільних працівників. Нехай наша професія не з легких, але завдяки своєму покликанню ми завжди можемо залишатися веселими, як діти, людьми. Я всім бажаю любові та здоров’я, радісних моментів у житті та добрих казок.

Шановні колеги, вітаю вас із нашим професійним святом — Днем вихователя та всіх дошкільних працівників! Наша професія потрібна та важлива. У будні батьки довіряють нам своїх дітей, щоб їхні чада були під наглядом. Виховання, навчання та підготовка до школи дітей також лягає на наші плечі. Бажаю вам квітучого здоров’я, залізних нервів, сталевого характеру, колосального терпіння, великої мудрості, а також взаєморозуміння та батьківського кохання по відношенню до наших вихованців і, звичайно ж, щасливого особистого життя. Бажаю, щоб ви приходили на роботу завжди з чудовим настроєм та заряджали всіх своїм позитивним настроєм, щоб дарували радість дітям. І нехай батьки завжди будуть задоволені вашою роботою. Успіхів вам, колеги!

Дорогі мої колеги, хочу вас привітати із днем ​​дошкільного працівника. Бажаю всім міцного здоров’я та поваги, життєвих сил та оптимізму, гарного настрою та удачі. Нехай діти радують нас своїми успіхами та дарують нам стимул для нашої діяльності. Щастя нам усім і дзвінкого сміху поряд.

З днем ​​вихователя та всіх дошкільних працівників! Колеги, дякую Вам за таку злагоджену та чудову роботу, дякую, що у нас такий чудовий колектив, який підтримує один одного, ціную кожного з Вас та бажаю успіху!

Дивіться також