Від усього нашого неспокійного, безмежно вдячного та безмежно люблячого батьківського серця, вітаємо вас, наші улюблені вихователі, нянечки та всі ті, хто працює з нашими дітками. Ми приносимо вам свою глибоку батьківську подяку і вдячність. І бажаємо вам, щоб те добро, що ви несете у цей світ, повернулося до вас у десятикратному розмірі. Зі святом!

Хочемо привітати нашого дорогого вихователя з професійним святом та побажати легких робочих днів, слухняних діток, гарної погоди для прогулянок та менше турбот. Дякую за вашу працю.

Наші шановні, дорогі та незамінні вихователі, з професійним святом! Ви важливі люди у житті наших дітей. Дякую за те, що допомагаєте їм пізнавати світ, робите цей процес безпечним, захоплюючим та цікавим. Нехай щодня приносить вам щасливі можливості, теплі зустрічі, удачу та виконання бажань.

Дорогі педагоги та працівники ДНЗ! Вітаємо вас з професійним святом та бажаємо вам слухняних та милих дітей, виховувати та навчати яких – суцільне задоволення. Дякую вам за вашу безцінну працю, мужність і любов до дітей, яку можна порівняти із справжньою самовідданістю. Ваше добре серце дарує нашим діткам найпозитивніші якості, вчить їх любити, спілкуватися і жити в гармонії з собою.

Від усіх вдячних батьків вітаємо Вас! Бажаємо яскравого натхнення для навчання дітей і завжди чудового настрою. Нехай не буде слізок на очах у Ваших вихованців, а лише променисті посмішки.

Наші улюблені нянечки та вихователі, зі святом! Ви для нас друга сім’я і дітки вас шалено люблять і цінують. Дякую за вашу величезну, професійну працю, ми вас безмежно поважаємо. Я бажаю вам натхнення, багато усмішок та цікавого, насиченого життя. Нехай щодня починається з ясного сонечка і закінчується теплим сміхом. Вітаю!

Від імені батьків вітаємо зі святом! З Днем вихователя та всіх дошкільних працівників! Дякуємо вам за величезну працю та внесок у наших дітей, що підростають. Ваша увага, турбота, допомога та вміння виручити – безцінні! Бажаємо вам міцного здоров’я, достатку, любові та благополуччя в сім’ях, виконання бажань і всього лише гарного!

Чудових, добрих наставників наших дітей ми вітаємо з професійним святом – із Днем вихователя та всіх дошкільних працівників. Бажаємо вам яскравого світла душі, веселої пісні серця, постійної бадьорості тіла, вічного сяйва щастя в очах, справжньої поваги від оточуючих та міцної любові від рідних.