Мила няня, золота людина, вітаємо Вас із Днем вихователя та всіх дошкільних працівників. Бажаємо, щоб світ до Вас був добрий, як Ви добрі до оточуючих, щоб Ви завжди були сповнені сил і бадьорості для здійснення гідних вчинків, для досягнення головних цілей. Будьте щасливі і здорові, мрійте разом з маленькими пустунами і щиро вірте у дива.

Щиро вітаємо зі святом нашу улюблену няню! Без Вас не було б так затишно, чисто та тепло. Дякуємо Вам за турботу та любов, з якою Ви ставитеся до дітей. Дякуємо за Вашу світлу та чисту душу та величезне та велике добре серце!

Дорога наша няня, вітаємо Вас із Днем вихователя та всіх дошкільних працівників. Бажаємо Вам усіх благ та вірного щастя, а значить — здоров’я, терпіння, сил, завзятості, любові, поваги, достатку, удачі, радості, відваги, рішучості, підтримки, наснаги, доброти, миру, краси, веселощів та втіхи! Дякую Вам за те, що Ви маєте!

Дорога наша няня вітаємо Вас з днем ​​вихователя та всіх працівників дошкільного закладу! Ми поважаємо Вас і цінуємо за Вашу дуже потрібну працю. Дякуємо Вам за доброту, терпіння та розуміння до наших діток, за трепетне, ніжне, уважне ставлення до малюків, за теплоту, чистоту та затишок, який Ви вносите до дитячого садка. Бажаємо Вам разом з дітьми вірити в чудеса і нехай вони справджуються для Вас! Бажаємо Вам, енергійності, бадьорості, завзяття, відмінного настрою та міцного здоров’я!

З Днем вихователя та всіх дошкільних працівників, мила нянька. Бажаємо Вам терпіння та сил, натхнення душі та втіхи серця. Будьте найдобрішою і дбайливою нянею, прямо, як у Пушкіна. І нехай щодня Вам дарує багато усмішок, радості, уваги, краси та щастя!

Мила нянька, вітаємо Вас із Днем вихователя та всіх дошкільних працівників. Нехай дружба починається з посмішки, нехай білогриві «конячки» забирають у країну радості та безтурботного дитинства, нехай весело крокує просторами мрій і надій. Бажаємо Вам сил та здоров’я, веселого настрою та чудових подій у житті.

Вам дісталася непроста робота, це безперечно! Все помити, прибрати, дітлахів одягнути, нагодувати, вмити. І так від ранку до вечора. Дякуємо Вам за тепло, за затишок, турботу. Ми безмежно цінуємо Вашу неймовірну працю!

Дорога нянька, зі святом! Дякую вам за вашу працю, вашу доброту та уважність до дітей. Завдяки вам вони завжди задоволені та щасливі. Бажаємо вам високої зарплати, сімейного затишку та великої удачі! Нехай кожен день серед діточок робить вас ще молодшим і прекраснішим!

Дивіться також