БабусіВетеранамВідповідьДідусевіДрузямЗ наступаючимКолегамКороткіОфіційніПрикольніТатові

Вітаю з Днем Перемоги і хочу побажати, щоб попереду чекали лише мирні та ясні дні, щоб життя було щасливим і радісним, щоб серце ніколи не забували і великих битв і бравої перемоги, щоб діти ніколи не знали війни, а дорослі — щиро цінували вчинки наших героїв та подарований ними світ.

Вітаємо вас із Днем Перемоги, яка так нелегко дісталася нашому народові!

Дорогі мої, шановні колеги! Я бажаю, щоб ваш ранковий сон ніколи не порушували гуркіт вибухів і бомбардування. Я бажаю, щоб ви завжди прокидалися від дзвону рідного будильника і розуміли, що попереду на вас чекає мирний робочий день, наповнений лише добром, приємними подіями та спілкуванням, радісними зустрічами та захоплюючими пригодами. Я бажаю, щоб ви ніколи не пізнали страху смерті, поневірянь, війни. Нехай найстрашніший для вас буде поганий настрій начальства. Бажаю мирного неба без запаху пороху та болю, наповненого лише ароматами квітів та кохання. З Днем Перемоги!

Вітаю з наступаючим Днем Перемоги. Бажаю, щоб із великим святом перемоги прийшла і нова надія, нова сила! Нехай у цей знатний травневий день усе довкола розквітне пишним кольором, нехай ця головна історична дата всім без винятку нагадає про героїзм та патріотизм. Бажаю мужності та здоров’я, міцного духу та натхнення душі! Бажаю, щоб не було війни, бажаю, щоб наші діти та онуки щасливо бігали зеленою травою, милуючись квітами, насолоджуючись співом птахів!

З днем ​​Великої Перемоги дорогі співвітчизники, великих вам благ у мирному житті, щоб ніколи більше не було воєн, кохайте та будьте коханими!

Дорогі ветерани, щиро вітаємо вас із днем ​​перемоги! Це свято неймовірної людської сили, мужності та відваги, яке завдяки вам ми святкуємо котрий рік! Бажаємо вам щастя, усмішок, міцного здоров’я та ясних, сонячних дні!

Дорогі наші ветерани, завдяки вашим силам, патріотизму, самовідданості, невпинній боротьбі та мужності ми зараз живемо на цій планеті і маємо можливість ростити дітей, кохати і радіти життю. Дякую вам, наші великі герої. Бажаємо завжди пишатися своїми подвигами і ніколи не відчувати самотності душі, бажаємо міцних сил та доброго здоров’я.

Миру та добра тобі скрізь — у небі, на землі, у поглядах випадкових перехожих, у самому повітрі та в думках. Нехай не доведеться більше воювати, журитися, чекати, боятися. Та війна йде все далі у минуле, на згадку. Але День Перемоги ми ніколи не забудемо, шануватимемо подвиг. Зі святом, ура!