У відповідь нехай летить вітання з Днем Перемоги найтепліше! Бажаємо завжди пам’ятати, пишатися предками, що життя віддали за те, щоб ми у світі та добрі зараз жили. Нехай гордість за них та пам’ять живе вічно!

Дякую за вітання в цей великий і радісний день. З Днем Перемоги! Нехай нам ніколи не доведеться дізнатися, що така кривава війна. Нехай у наших серцях живе гордість за браві подвиги прадідів. Нехай за вікном цвіте запашна весна. Нехай щодня дарує тобі впевненість, хоробрість, силу та натхнення!

Відповідь моя від щирого серця летить, з гордістю і честю. Нехай День Перемоги прогримить не лише за вікном, не лише у календарі відзначиться червоним, а й у душі залишить незабутній слід, який приносить радість та затишок. Нехай пам’ять житиме вічно!

Слова у відповідь нехай стануть теплими і щирими, допоможуть відчути небувалу радість від свята. День Перемоги прогримить нехай акордами нескінченного та яскравого щастя та променистих усмішок, тепла та розуміння, гордості та милосердя!

Дякую за вітання. І тебе з Днем Перемоги! Бажаю вірити у свої сили до переможного кінця, як вірили наші герої, що боролися за мир та щасливе життя. Бажаю ясного неба над головою та ладу у сім’ї. Бажаю поваги та добрих людей поруч. Бажаю квітучого травня і за вікном, і у душі. Бажаю світлої пам’яті та незмінної гордості за наших захисників, за нашу Перемогу!

У відповідь нехай летить найтепліше вітання у День Перемоги. Я бажаю завжди вірити у найкраще, захищати цінності, що передаються роками. Нехай небо над вашою головою буде чистим, а сонце зігріває. Вітаю!

У відповідь я шлю найтепліші слова і від усієї своєї великої душі вітання з Днем Перемоги! Нехай прогримить цю подію добрими словами, теплими почуттями та пам’яттю, залишеною від предків. Нехай ми пам’ятатимемо про те, скільки віддано життів за чисте небо!

День Перемоги нехай запам’ятається своїм теплом. У відповідь я хочу Вам побажати залишатися завжди в перших рядах, а пам’ять зберегти про тих, хто своє життя віддав за небо чисте. Вітаю!