Дорогі ветерани, щиро вітаємо вас із днем ​​перемоги! Це свято неймовірної людської сили, мужності та відваги, яке завдяки вам ми святкуємо котрий рік! Бажаємо вам щастя, усмішок, міцного здоров’я та ясних, сонячних дні!

Дорогі наші ветерани, завдяки вашим силам, патріотизму, самовідданості, невпинній боротьбі та мужності ми зараз живемо на цій планеті і маємо можливість ростити дітей, кохати і радіти життю. Дякую вам, наші великі герої. Бажаємо завжди пишатися своїми подвигами і ніколи не відчувати самотності душі, бажаємо міцних сил та доброго здоров’я.

Дорогі ветерани, дозвольте привітати вас із днем ​​Перемоги над фашистськими загарбниками! Ви звільнили рідну землю від ворога, і цей внесок у історію країни є безцінним! Ми нескінченно вдячні вам за подвиг, який зберіг життя наступним поколінням. Слава мужності героїв, які зуміли відстояти нашу Батьківщину!

З Днем Перемоги, шановні ветерани. Дякую вам, великі герої, сильні люди, за горду Перемогу, за цей славний світ. Ми щиро бажаємо Вам міцного здоров’я та ясних днів у житті, кожен з яких проходитиме в оточенні люблячих людей, у сяйві променів добра та радості! Бажаємо миру та благополуччя.

Шановні та цінні ветерани! Я вітаю Вас із великим Днем Перемоги! Нехай ваші серця будуть міцними, здоров’я — відмінним, настрій завжди позитивним. Бажаю багато щастя Вам і близьким людям, світлих думок і земних благ. Нехай ніколи Вам не сумується і все буде просто добре та завжди затишно там, де Ви. Я висловлюю свою вдячність і низько кланяюся за подвиг та за світ, що є завдяки Вам. Добра та благополуччя, дорогі ветерани!

Дорогі наші ветерани, з величезною подякою, повагою та любов’ю хочемо привітати з великим святом – Днем Перемоги! Бажаємо вам щасливих днів, здоров’я вам, усім рідним та близьким людям, сонячного настрою, залишайтеся завжди такими ж бадьорими, активними, сильними, мудрими та позитивними незважаючи ні на що!

Шановні наші ветерани, вітаємо вас із Днем Перемоги та висловлюємо найбільшу подяку за ваші подвиги, за ваш патріотизм, за вашу віру, за вашу силу, за ваш героїзм. Ми хочемо побажати вам, наші дорогі люди, здоров’я ще на багато років і мирного ясного неба над головою, адже ви знаєте його ціну. Добра і щастя вам, любові рідних та світлої радості. Ура!

Дорогі наші, шановні ветерани, герої світу, відважні переможці, вітаємо вас із Днем великої Перемоги! Насамперед ми вам хочемо сказати спасибі за наше щасливе сьогодення, за наше життя, за можливість ходити рідною землею і прагнути важливих мрій. Бажаємо вам, браві хлопці, так, так, саме браві хлопці, бо такими ви назавжди залишитеся, бажаємо вам міцних сил і багато добрих, славних і щасливих днів на вашому віці. І нехай світ, за який ви боролися, буде вічним, нехай дзвенять у ньому радісні дитячі голоси, нехай сяють дорослі посмішки, нехай із відрадою на серці живуть старі.