Вітаємо працівників лісу із професійним святом. Ваша кар’єра лежить у сфері далекої від міст, але ви пов’язані з ними безпосередньо, так само, як пов’язані і з лісами. Нехай одне ніколи не заважає іншому та допомагає знайти компроміс між людиною та природою.

З днем ​​працівників лісу! Ви робите найдобрішу справу і зберігаєте нашу природу, дбаєте про дерева, рослини, які дають можливість людству дихати повітрям, будьте найздоровішими і нехай усе, що ви робите для людей, повернеться вам багаторазово!

Ліс — це життя нашої планети і його треба берегти та захищати так, як це робиш ти. Нехай деякі так не вважають, але ми глибоко впевнені, що ти і такі люди як ти найважливіші тому, що вони дають нам можливість дихати чистим повітрям. Дякую тобі за твою працю і зі святом!

Усіх працівників лісу вітаємо з вашим професійним святом! Бажаємо вам здоров’я міцного як дуб, стійкості як у сосни, красивого березового кохання. Нехай аромати лісових квітів, спів птахів, дзюрчання струмків, шарудіння лісових жителів піднімають вам настрій. Нехай кожен ваш робочий день проходить спокійно без стихійних лих та браконьєрів. Ви завжди стоїте на сторожі лісу та тваринного світу. Бажаємо вам щастя такого ж прекрасного, мирного, як природа землі!

Вітаю з Днем працівників лісу, бажаю чистої природи та великих справ, благополучної роботи, щоби ліс весело шумів. Бажаю міцного здоров’я, удачі, щастя та любові, подих вітру та чисте повітря, смак натхнення та радість ти лови.

Єгеря, лісники, ви не спите, вдень і вночі дбаєте про природу. Нехай пожежі та браконьєри обходять ліси стороною, дерева підносяться вгору, нехай багатими будуть урожаї ягід та грибів, розмножується живність. Здоров’я, величезного щастя вам, успіхів у житті!

Нехай у кожному лісі завжди залишається той самий «острівець» спокою, безтурботності та єднання з природою, щоб не переставали там співати солов’ї, а гілками скакали безтурботні білочки. Нехай природа збереже своє багатство, а робота приноситиме задоволення. З днем ​​працівників лісу!

Вітаю із Днем працівників лісу. Ви як справжні казкарі серед дерев. Успіху великого в житті, затишку в сім’ї, міцного здоров’я та радості в кожному дні.

Дивіться також