Вітаю з Днем таксиста і від щирого серця бажаю завжди і скрізь встигати, знати вірний шлях і добру дорогу, берегти себе і постійно перебувати у відмінному настрої. Нехай за кермом тебе оберігає ангел, нехай удома завжди чекають рідні та кохані.

Усіх причетних до роботи таксиста вітаємо сьогодні із професійним святом! Нехай на тему вашої професії постійно жартують, але ви саме ті, хто допомагає людям швидко і надійно потрапити з пункту «А» до пункту «Б». І ваша робота важлива не менше того, що роблять юристи чи інженери. Зі святом, таксисти.

Вітаю із Днем таксиста! Бажаю веселих поїздок без зайвих стресів, з прекрасними людьми, щасливими дорогами і в хорошу погоду. Нехай робота буде джерелом відмінного настрою та стабільного достатку. Нехай у житті, як і в керуванні автомобілем, вдається абсолютно все!

Дякую вам, дорогі таксисти, за те, що ви рятуєте нас у скрутну хвилину і стрімко поспішайте до нас на виручку! Сьогодні ваше свято, і ми щиро кланяємося вам за вашу важливу і потрібну працю. Залишіть у цей день “бублик” і відпочиньте, як ви самі того бажаєте. Дякую вам за те, що ви обрали таку напружену роботу, якої ми так потребуємо. Вітаємо!

Вітаємо із чудовим професійним святом, бажаємо високих швидкостей, відкритих та вільних доріг, ввічливих клієнтів та справжньої шоферської дружби.

Вітаю із професійним святом! Все наше життя, це рух на роботу, додому чи просто прогулянка! Тому бажаю щоб кожна поїздка була легкою, безпечною та горіло лише зелене світло.

Дорогий наш таксист! Вітаю тебе з днем ​​таксиста! Бажаю тобі хороших доріг, відсутності дорожніх знаків, щоб світлофор завжди показував зелене світло, а також вдячних попутників та клієнтів. Бажаю тобі здоров’я, позитиву та не знати, що таке конкуренція.

Вітаємо Вас з професійним святом, бажаємо рівних та чистих доріг, високих швидкостей, безліч задоволених клієнтів, удачі та везіння.

Дивіться також