Вітаю із Днем бортпровідника! Бажаю впевненості та оптимізму, душевного спокою та величезного заряду позитивної енергії для підтримки веселої атмосфери на борту та, звичайно ж, у своєму житті. Бажаю здоров’я та яскравих подорожей, чудових людей та радісних зустрічей, щасливих днів та численних удач.

День провідника нехай працівникам цієї професії дозволить розслабитися, відпочити, час собі присвятити і провести його з рідними. Нехай робота радувати не перестає і викликає найпозитивніші емоції!

З Днем бортпровідника. Нехай на борту завжди буде порядок і спокій, нехай за курсом завжди чекає успіх і успіх, нехай на заваді зустрічаються посмішки добрих людей, нехай кожен рейс життя має щасливе завершення.

Нехай щодня дарує тобі відчуття нескінченної свободи, легкості та польоту, щоб душа відпочивала і розслаблялася, а весь клопіт залишився далеко внизу, таким маленьким і нікчемним.

З Днем бортпровідника! Бажаю зберігати спокій у будь-яких ситуаціях, працювати у злагодженому колективі за гідну оплату! Нехай близькі будуть завжди поруч, нехай все виходить, нехай у хаті панує затишок та достаток!

Вітаю з Днем бортпровідника і щиро бажаю, щоб на твоєму борту завжди панувала атмосфера взаєморозуміння, веселощів, радості та прекрасного настрою, бажаю щоразу удачі та благополуччя з самого старту до точки прибуття. Успіхів у діяльності та бравого терпіння!

12 липня Всесвітній день бортпровідника. Стюард, стюардеса — спеціаліст рядового складу на водних та повітряних суднах, який виконує на них роботи з обслуговування пасажирів: прибирання житлових приміщень, сервірування столу, але головним чином відповідальний за безпеку пасажирів. 1930 року у Сполучених Штатах виникла ідея залучити до роботи стюардами молодих привабливих дівчат. Це мало послужити рекламі пасажирських авіаперевезень, до того ж дівчата менше важили, а будь-який зайвий кілограм мав значення. Першою авіастюардесою в історії зазвичай називають американку Еллен Чорч із Сан-Франциско, яка вийшла на роботу 15 травня 1930 року.

День бортпровідника нехай пройде у добрі та позитиві. Бажаю цією професією пишатися, завжди радіти кожному дню та встигати всюди. Нехай буде нагородою у відповідь щира посмішка та звучать слова подяки. Вітаю!