Вітаю з Днем ППС та бажаю здоров’я, а також сил, енергії, рішучості, відваги, бойового духу для бравої служби на своєму посту. Нехай патрулювання проходить успішно, а життя не надто швидко, красиво і тільки так, як хочеться тобі.

У День патрульно-постової служби хочу привітати всіх співробітників цієї служби та побажати завжди бути на чеку, у житті керуватися правилом тихіше їдеш далі і не порушуватимемо власні правила!

Вітаємо з Днем Патрульно-Постової Служби! Нехай усім, хто має відношення до неї, у житті та службі супроводжує удача, нехай усіх порушників буде спіймано і всі близькі вам люди усвідомлюють те, наскільки ви віддані своїй країні. Зі святом!

Вітаю із Днем ППС. Бажаю триматися на посту впевнено та гордо. Бажаю припиняти бешкети і бійки. Бажаю мати авторитет та повагу. Бажаю любити своє місто та зберігати порядок на його вулицях. Бажаю мати масу можливостей для досягнення головних цілей у житті та для здійснення заповітних мрій відважного серця.

Вітаю із днем ​​ППС! Бажаю без правопорушень на дорогах, без пробок та ям, без сварок та розбіжностей. Нехай після важкого дня не болять ноги, а настрій буде відмінним, щоб удома чекали та любили.

Зі святом! У День ППС бажаю відмінного самопочуття та настрою, бадьорості, сил та здоров’я! Нехай будуть тренованими тіло і розум, нехай кмітливість та мудрість допомагають знаходити вихід із будь-якої ситуації! Нехай служба буде безпечною, а обстановка в районі, що патрулюється, — спокійною!

Вітаю з Днем ППС та бажаю гордо патрулювати вулиці улюбленого міста, виключаючи з громадського життя безлад та свавілля. Бажаю життєвої енергії, впевненості, міцних сил, здоров’я, мужності, рішучості та героїчних вчинків. Бажаю ніколи не втрачати пильності. Бажаю завжди досягати стовідсоткового успіху!

Вітаю із Днем ППС. Бажаю на посту завжди бути у формі, а в житті залишатися людиною світлого розуму, бравої кмітливості та відваги серця. Нехай буде порядок у суспільстві та в особистих справах, нехай твоїми стараннями у безпеці будуть громадяни міста та твоє особисте щастя. Бажаю здоров’я, успіхів, матеріального блага та гармонії серця.