У Міжнародний день акушерки від душі бажаю бравих сил та відмінної роботи, успішної діяльності та безперечної удачі, здорових діток та щасливих матусь, щирої подяки та щедрих подарунків життя.

Вітаю людей дуже чудової та важливої ​​професії, людей, у чиї теплі, дбайливі та надійні руки потрапляють усі новонароджені малюки. Бажаю, щоб ваше життя було сповнене такою ж величезною радістю, якою наповнюються серця матусь, що народили завдяки вашій допомозі. Бажаю, щоб щастям наповнився ваш світ, так само, як він сповнюється великою благодаттю від крику народженого чоловічка. Нехай ваше здоров’я буде величезним і міцним, і дозволяє займатися своєю чудовою професією ще багато років! Із Днем акушера!

Прийміть вітання з професійним святом. Щодня ви робите справжнє диво, ви допомагаєте з’явитися на світ нового життя. Нехай доброта ваших рук, передається кожному немовляті, якому ви допомагаєте. Щоб із них росли визначні люди своєї країни. Успіху вам у всьому. Нехай кожен із вас зловить у житті свого синю птицю щастя.

Сьогодні ми відзначаємо професійне свято тих людей, робота яких допомагає народженню нового життя. Вітаючи з Міжнародним днем ​​акушерки, хочемо побажати Вам здоров’я, легких трудових буднів, радості від появи малюків, подяки з боку пацієнтів. Будьте завжди щасливими і оберігаються Богом.

Акушерка – шляхетна професія. Тому що саме ви, ангели у білих халатах, допомагаєте творити життя, робите щасливими мільйони матусь у світі. Бажаємо вам ще більше мудрості та досвіду у вашій відповідальній справі, здорових малюків та вдячних батьків, найдобріших людей в оточенні та безмежного щастя!

Дорогі акушери, ви допомагаєте новим життям, не втомлюєтеся допомагати матерям! Бажаємо, щоб все у вас було добре в роботі, у сім’ї та побуті! За вами велика справа, потрібна і вічна, дякую за це!

За вашу посильну допомогу при появі на світ карапузів вас невпинно дякують новоспеченим батькам, так нехай же в день акушерки всі почуті побажання збудуться, а будь-яка робота, яка вас сьогодні, буде простою і цікавою. Здоров’я вам, щастя та довгих років у цій героїчній професії.

У це свято ми дякуємо та вшановуємо людей, які допомагають здійсненню головної справи в житті — появі на світ маленької людини. Нехай Ваша праця стане для Вас можливістю відчути свою потребу та значущість, будьте здорові та щасливі.