Життя – це баланс між добром і злом, світлом і темрявою, любов’ю та ненавистю, миром та війною. Цього дня ми з опущеною головою вшановуємо пам’ять загиблих співвітчизників за часів Великої Вітчизняної війни. Дякую їм і низький щирий ухил за хоробрість, патріотизм, волю до життя та віру у перемогу. Завдяки цим багатомільйонним військам ми маємо вільну та процвітаючу країну.

Бажаю цієї пам’ятної дати згадати про тих, хто подарував нам мирне небо над головою, завдяки кому ми спокійно живемо і може радіти простим речам! Цінуйте те, що маєте і будьте щасливі!

У День пам’яті та скорботи хочу всім побажати з повагою та гордістю згадувати всіх наших героїв, яких війна колись застала зненацька. Але наш народ, наші відважні діди та прадіди гідно прийняли кожен бій і не пошкодували свого життя заради миру, заради нашого блага та щастя. Пам’ятайте це, пишайтеся цим! І нехай більше не буде на планеті війни.

Роки тому німецька армія вторглася на територію СРСР. Сьогодні ми відзначаємо чергову річницю того сумного дня. Ми згадуємо всіх, хто загинув, щоб ми сьогодні змогли жити. Ми обіцяємо завжди пам’ятати та цінувати жертву, принесену чоловіками та жінками у роки Великої Вітчизняної війни.

У День пам’яті та скорботи бажаю, щоб небо над головами було світлим та тихим, щоб діти весело грали та не знали жахів війни. Нехай не забудуть герої, які поклали своє життя на арену битв. Нехай між людьми пануватимуть мир, взаємоповага та розуміння!

Бажаю, щоб цей день як рубець проліг на серці кожного з нас. І нехай ця рана, що не гоїться, назавжди стане символом світової трагедії, що забрала мільйони людських життів. Пам’ятайте, журіться і ніколи не дозвольте повторитися тому, що змушує плакати не тільки людей, а й саму матінку — землю. Ні війні!

Цього дня ми згадуємо всіх тих, кого поруч із нами немає фізично, але тих, хто завжди живе у наших серцях. Ми любимо їх і пам’ятаємо, і сумуємо. З цим святом не вітають, цього дня допомагають один одному та намагаються зігріти своїх друзів теплом свого серця. Ми з тобою, друже наш!

У день пам’яті та скорботи, нехай у душі назавжди залишаться спогади про ті події, щоби наші нащадки пам’ятали все те, що було зроблено для того, щоб вони жили. Нехай над головою небо завжди буде мирним, а спів птахів радує слух і серце.