ДитиніКороткіПрикольніУ дитсадку

З Днем захисту дітей! Нехай діти якнайдовше залишаються у щасливому дитинстві, зустрічаються тільки з переборними перешкодами, радують своєю любов’ю до життя, гучним сміхом та талантами.

Шановні батьки, бережіть дітей у будь-якому їхньому віці, бажаю вам знаходити для них теплі слова, зберігайте любов у сім’ї! З Днем захисту дітей!

З Днем захисту дітей! Нехай над головою небо буде мирним. Бажаю, щоб радість та щастя світилися в очах кожної дитини!

Вітаю із днем ​​захисту дітей! Діти – це наша надія на прекрасне, світле, цікаве майбутнє. Кожна дитина талановита, розумна і добра, давайте подаруємо дітям наш захист, опору та підтримку.

Діти, вітаємо вас із Днем захисту дітей! Ви наша радість, гордість, наше натхнення. У вас поєднується все найкраще. Бажаємо вам величезного щастя та невичерпного позитиву. Розвивайтеся, цікавтеся всім новим та цікавим. Ви завжди можете покладатися на нас. Ви в наших серцях та душах. Ростіть і набирайтеся сил. Щастя вам!

Першого літнього дня вітаємо всіх діток та їхніх батьків з прекрасним святом. Нехай наші діти будуть оточені увагою та любов’ю дорослих. І нехай дитинство завжди буде під захистом Добра та Світу, мирним та радісним.

У День захисту дітей хочеться побажати підростаючому поколінню веселих канікул, здоров’я та благополуччя!

Бажаю цього дня чути пустотливий дитячий сміх повсюдно, щоб блиск дитячих очей осяяв і надихав. Нехай діти ніколи не засмучують, живуть у теплі та захисті!